Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nincsenek tüneteim,...

Baj, ha nincsenek tüneteim, darára a 2 + tesztnek? 4,5 hetes vagyok, ha tényleg babó.

Figyelt kérdés

Nem émelygek/hányok, nem vagyok szagérzékeny stb - egyedül az étvágyam nagyobb és talán mintha többször kéne pisili mennem. Attól ez még baba, hogy nincsenek tünetek, ugye????

(Ma kérek időpontot a dokitól)


2009. jún. 16. 06:48
 1/8 A kérdező kommentje:
*dacára*
2009. jún. 16. 06:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi tünetem...

Gratula.

2009. jún. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
NEm mindenkinek van meg minden tünete - ha a tesz pozitiv, akkor terhes vagy.
2009. jún. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! A tünetek nem mindenkinél egyformán és nem is egyforma intenzitással jelentkeznek. A klasszikusnak mondott terhességi tünetek (émelygés, hányás stb) a HCG hormon mennyiségével függenek össze, általában a 5-6. hét körül szoktak jelentkezni. Tehát még bőven van idő az ilyen tünetek jelentkezésére, másrészt az sem törvényszerű, hogy mindenki hányós legyen.
2009. jún. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon kicsi a terhesség, szinte alig érzékeli még a szervezeted :)

Nekem az első gyereknél 6 hetesen tudtam meg, 2 hétig éltem, virultam semmi bajom nem volt, majd a 7.-8.hét környékén egyszercsak jött a szagérzékenység, émelygés,hányás, durva mellfeszülés..:( de pont a 12.héten elmúlt, mintha elvágták volna.

Most a kislányommal semmi tünetem nem volt az elején se, most sincs :) Csak abból tudni hogy babás vagyok, hogy nő a pocim és mozog a baba :)

Szóval semmit se jelent ha nem érzel semmit.

Gratulálok:)


23 hetes km

2009. jún. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még eléggé az elején avgy a terhességnek.Ilyenkor még alíg vannak tünetek,nekem a kislányomnál nem volt semmi tünetem.Most a fiammal a 12 hétig nagyon roszszul vagyok,de most már nincsen semmi bajom,nő a hasam és mozog a fiam:)Szóval egyén függő valakinek az egész terhessége alatt tünetei vannak meg rosszullétei van akinek meg nincs is tünete.Gratulálok!

Boldog Baba várást!

23+3 hetes kismama

2009. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtattatok!

Jövő csüt-re kaptam időpontot, addig izgulhatok, hogy minden rendben van-e (de biztos!)

Ma múlt 1 hete hogy késik, pénteken reggeli és vasárnap du teszteltem +at.

Alig merem elhinni :D :D :D

2009. jún. 16. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratu. Nekem is csak 7 hetesen jöttek a tünetek. Az első a pisi volt nekem,utána jött, hogy nem tudtam hason feküdni, annyira fájt a cicim. Mára csak a hányinger maradt. Egyáltalán nem baj, ha nincs még tüneted. Még bepótolhatod, de reméljük nem fogod.
2009. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!