Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdtétek kenegetni...

Mikortól kezdtétek kenegetni a pocakotokat?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmába vagyok: Mikor kell elkezdeni a pocak kenegetését? A mellet is kell kenegetni? Illetve mivel? A mandulaolaj a legjobb erre? Típus?

Milyen féle testápolási "szülésre előkészületi" kencéket kell beszerezni? Melyiket mikortól kell használni? (gátra, has, mell, arc?, comb... kencékre gondolok)


2009. jún. 16. 08:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is kenem az elejétől, hiszek benne, hogy segít. A DM-ben veszem a direkt kismamáknak való krémet, nem drága, úgyhogy jó bőven be szoktam kenni, mert így nem sajnálom. Az elején Avent krémet vettem, hát arra húztam a számat, mert az 3-szor annyiba kerül. A mellemet is kenem, mert az is nagyon nő, nem szeretném, ha meglátszana a bőrömön. Még szerencsére egyetlen csíkom sincs. De szerintem ez genetika is, sőőőőőőt főleg az, az Anyukám 4 gyereket szült és semmi nem látszik se a hasán, se a mellén.

32+5 hetes

2009. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mell kenegetésére esetleg a mellápoló krémek is megfelelnek? vagy ezt most inkább ne? Pl. Avon
2009. jún. 16. 09:00
 13/17 anonim ***** válasza:

Én az elejétől kentem a hasam,nem is lett csíkos,viszont a fenekem és a combom nem kentem,na ott elég gáz...

A mellet is érdemes szerintem,állítólag van akinek négyszeresére nő a melle,az tuti meg is látszik rajta.

Én a körömvirágkrémre esküszöm.


33 hetes kismami

2009. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én is avonos termékeket használok mell- és testápolásra egyaránt a 6. héttől kezdve. Nekem eddig beváltak. :)
2009. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Án is a legelejétől kentem a hasam, a mellem, a combom. Irt fel a nőgyógyász gyógyszertári kikeverős krémet, vettem nivea olajat és kismamáknak valót. Na ezt mind használtam reggel, délben este kentem. Betöltöttem a 33. hetet és a bőrüm egy hét alatt repedezett szét, de úgy, hogy nekem már soha többet nem kell vennem bikinit.

Szóval kendd magad rendüretlenül. Ha nem vagy olyan alkat, úgysem fog megrepedni.

2009. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

jaj, ne! Szegény utolsó hozzászóló. Ennyi mindent megtettél és mégsm használt... jajjjjj. Akkor nekem is lesz az tuti, mivel a combomon,és fenekemen van néhány csík most is, pedig sosem volt súlyingadozásom, és duci se voltam. :( Na majd meglátjuk


Gátkrémet mikortól kell használni? És hol lehet venni? Ára? Van ebből is több márka?

2009. jún. 16. 14:00
 17/17 A kérdező kommentje:

ja, és láttam volt valaki, aki a körömvirágkrémet mondta. Nekem van itthon Dm-es körömvirág krémem, mely masszázshoz is jó. Elég zsíros, és melegítő krém jellegű. Ez jó szerintetek? Vagy jobb lenne valami konkrétan erre a célra ajánlott termék.

Annyira sokba kerül már mostanában minden, és olyan sokmindent kell venni így babaváráskor, épp nézegettem a neten. Azt hiszem fel kell kössük a gatyánkat. Így ha ez a krém jó így az elején, akkor elhasználnám, már ha megvan.

2009. jún. 16. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!