Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális hogy 26...

Szerintetek normális hogy 26 hetesen folyton édességet kívánom? De nagyon nagyon. Rémisztő

Figyelt kérdés
Van még rajtam kívül olyan kismama aki ugyan ebben a cipőben van?

2012. ápr. 2. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
persze hogy normális általában a kislányal szokták az édeset kivánni
2012. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap kell legalább 1szer édességet ennem, de egész nap tudnék... :) Sok sütit is sütök mostanában, mert MUSZÁJ! :D Én fiút várok. :)


30 hetes kismama

2012. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is fiút várok :) amúgy mindig is édesszájú voltam de most vagyis pár hete ahogy jobban elkezdett növekedni a fiam nagyon kívánom és eszem is :) de mellette nagyon sok gyümölcsöt is eszem.
2012. ápr. 2. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó, én meg lányt várok, és az elejétől abnormálisan undorodom az édestől, ellenben mindent kívánok, ami savanyú... :))))


34 hetes km

2012. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Mondjuk én terhesség előtt csak ritkán kívántam meg, de alatta nagyon édesszájú lettem. Szintén kisfiút vártam. :) Nyugi, ez normális.
2012. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én egyszer 23 hetesen elkezdtem könnyezni, majdnem elbőgtem magam egy cukrászdában, mert nem tudtam eldönteni, mit is ennék szívesebben. :)
2012. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Nekem azidőtájt ugyan még nem volt ilyen gondom (akkoriban fűszeres és sós kajákat ettem), de úgy a 34. héttől minden nap sütit vagy csokit is eszem. Mindemellett az utóbbi 2 hétben fogytam egy kilót - szerintem az van, hogy a baba növelése-hizlalása nagyon fogyasztja az energiát.

37 hkm.

2012. ápr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eddig nem igazán szerettem az édességet, szülinapokon is csak belenyaltam a tortákba. 1 kocka csoki nekem elég volt 1 hónapra kb. :)


De most! Egész nap azt ennék, volt, ogy fél 11kor este kezdtem el palacsintát sütni. De visszafogom magam, nagyon is. De marha nehéz! :)


25 hetes (kislányt váró) km :)

2012. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam hogy ez "normális" :)napközben elvagyok akkor is kívánom de próbálok uralkodni magamon, este viszont nagyon durván rám tör a csokifalánkság :)
2012. ápr. 3. 09:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kislányt vártam, de kb.a 25.héttől én is így voltam. Nem vontam meg magamtól (én is édesszájú vagyok) egészséges lett a baba is és én sem híztam meg. Szerintem, ha a szervezeted hozzá van szokva akkor nem úgy hizlal mint azt aki csak most zabálja tele magát először. Sok folyadékot fogyasztok és sokat sétálok. Most a másodikot várom (7h vagyok, de még nem is kívánom..)
2012. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!