Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger, egész napos émelygé...

Hányinger, egész napos émelygés. Van ami segít?

Figyelt kérdés

Van olyan étel, ital, vagy bármi, ami segíthet egész napos rosszullétemen? A magne b6-ot szedem, de nem segít. Nektek van valami ami bevált?

Második baba, és így nagyon nehéz a 2,5 évesemmel egész nap, hogy legszívesebben ki sem kelnék az ágyból...


2012. ápr. 3. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én háztartási kekszet rágcsáltam egész nap, vagy igyál citromos vizet, vagy hideg tejet. Esetleg többször egyél keveset. Nekem ezek váltak be :)

38 heteske

2012. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Akkor hasonló cipőben járunk (második baba, 9. hét, kisfiam 21 hónapos)! Tudom, hogy a terhesség nem betegség, de én nagyon betegnek érzem magam egész áldott nap! Hányinger, émelygés, fejfájás, fáradékonyság, gyomorfájás! Én B6-vitamint szedek rá, de nem igazán használ. Próbálkoztam homeós bogyóval, de az sem enyhített a kínjaimon! A hideg víztől már megfájdult a torkom, alig bírok nyelni! Szinte undorodom az édes ételektől, italoktól! Igazából nem esik jól semmi, hiába is kívánok meg esetleg valamit! Tényleg nagyon szenvedős időszak!

Sajnos nem tudok igazán jó tanácsot adni )-:! Pihenj, amikor csak tudsz. Nekem a délutáni alvás sokat segít, hogy kibírjam estig! (A délelőtti játszóterezés totál kimerít!) Én próbáltam a citromos jégkrémet.....amíg ettem, nagyon jól esett a gyomromnak, de utána volt egy fura utó/mellékíz, amitől megint csak rosszul voltam. A hideg, tej, kefír, lefagyasztott joghurt, savanyú káposzta jól szokott esni, ha nagyon nagy "gáz" van!

Kitartást kívánok Neked! Hányadik hétben jársz? Első terhességed alatt is nagyon rosszul voltál?

Jó babavárást!

2012. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem semmi nem segített.. :/ se gyömbér, se keksz, se szénsavmentes kóla, amit a védőnő javasolt. viszont minden reggel azzal kezdtem SAJNOS, hogy hánytam, de utána jobb is lett, gyorsan be tudtam kapni valami könnyűt és utána 1-2 óráig tűrhetőbb volt, mint a pokoli szenvedés. így is fogytam két kilót. szerintem az segíthet, vagyis enyhíthet, ha natúr dolgokat eszel. keveset, sokszor. értem úgy egy szelet pirítós, egy órával rá egy csomag jóreggelt, vagy hasonlók. nem tudom, te miket szeretsz.
2012. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem szabad megvarni amig teljesen megehezel, 2 orankent kell egy picit enni. nekem ez kicsit segitett.
2012. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!