Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig meg se éreztem, hogy...

Eddig meg se éreztem, hogy terhes vagyok, de most napról-napra rosszabb. Mit lehet tenni, hogy az émelygés ami reggel tör rám és most már egész nap eltart valmivel enyhébb legyen?

Figyelt kérdés
Most már az itthoni feladatomat is alig tudom elvégezni,mi lesz velem holnap a munkahelyen?5 hetes
2008. júl. 13. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát az elején tényleg rossz kb a 14-15.hétig én is elég tréj voltam állandóan aludtam volna és semmi sem maradt meg bennem, meg tiszta dilis is voltam . Hát csak azt tudom mondani kitartás. Ne tudsz elmenni szabira? Vagy vetesd fel magad a házidokiddal táppénzre addig még nem mész nőgyógyászhoz és utána beszéld meg velük hogy tartsanak táppénzen. Milyen melót végzel?
2008. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt, csak az a szerencsém, hogy én itthon dolgozom. De bejárni én sem tudtam volna, szinte egész nap feküdtem, szerintem menj el táppénzre. Most 8 hetes vagyok, és már kicsit talán jobban vagyok.
2008. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy eltudnék menni táppénzre,mert csak hrom hete kezdtem itt.Ventilátorokat szerelek,ülö munka,de rajtam szerintem most ez se segít.
2008. júl. 13. 18:32
 4/11 anonim válasza:
És mennyi a próbaidő? Mert ha azon vagy ne is menj el mert kirúgnak, próbálj meg picit kitartani szedjél terhes vitamint hátha segít!!
2008. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen 3 hónap a próbaidő.A terhes vitamint lehet vény nélkül is kérni?
2008. júl. 13. 18:37
 6/11 anonim ***** válasza:
szia!Én nővérként dolgozom és az első 3 hónap nagyon nehéz volt!alig bírtam ellátni az ídősket és egyfolytában rosszul voltam.Barátnőmet is kirúgták,mert terhes lett és element táppénzre és még csak probaídőn volt!kekszet nem probáltál az émelygésre?Sok sikert!20 hetes kismami
2008. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen vény nélkül kaphatóak a patikában én az Elevitet szedtem az a 30 szemes azt hiszem olyan 2000Ft. de van több fajta is kérdezd meg a patikust ha esetleg valami jó kis multivitaminos pezsgőtablettával együtt szednéd az nem -e lenne sok ha nem akkor hajrá.
2008. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Reggel mielött felkeltem,sőt már hajnalban mikor csak megébredtem sótlan mogyorót,kekszet ettem.De nekem szerencsém volt nem vették zokon hogy már egy hónap után kiirattam magam,engem napközben az álmosság tett "munkaképtelenné".
2008. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi,ettem este fele házartási kekszet és az jó volt.Majd reggel is ezzel kezdem.
2008. júl. 13. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 5 hetes terhes voltam amikor kiderült, addig semmi bajom nem volt, utána azonban 4 hónapig nagyon rosszul voltam. Nővérként dolgoztam, de sajnos nem tudtam dolgozni táppénzre kellett mennem. Nálam a 9 hónap hányással és állandó rosszullétekkel telt. Nehéz lesz, de ha megmozdul akkor lehet, hogy elmúlnak a tüneteid. Nálam nem múltak el, de az előző terhességemnél is így jártam, csak most rosszabb volt. Nehezen ment nekem is a házi munka, de muszáj voltam megcsinálni, mert annál rosszabb lesz.

Nálam a babapiskóta és a cola jött be.

A magzatvédő vitaminoktól pedig szintén rosszul voltam, de idő kellett hozzá, hogy rájöjjek azok is okozták a rosszullétet. Amikor abbahagytam a szedésüket kevésbé voltam rosszul. Próbáld ki, ha szedsz ilyet, ne szed be és akkor jobban leszel-e vagy sem.

Kitartát.

2008. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!