Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok es...

7 hetes terhes vagyok es minden reggel hanyok mostmar ketszer is naponta ahogy az meg van irva. Probaltam mar mindent amit lehet, semmi nem hasznal csak ha megiszok 1 pohar jeghideg colat es az lenyugtatja a gyomromat. Lehet tole barmi bajunk?

Figyelt kérdés
Kb1-2 dl rol beszelek es nem mindennap
2012. ápr. 3. 17:20
1 2
 11/13 sumergo ***** válasza:
Biztosan nem egészséges a Cola, de nekem is ez segített a gyomorégésen, kb. 3 hónapig minden nap ittam egy pohárral. A kislányom egészséges, szerintem azért olyan nagyon nem lehet ártalmas, mint pl ha cigizne a kismama. Amúgy én se terhesség előtt, se azóta nem rajongok a Coláért, de akkor sokat segített. Persze akkor is próbáltam a lehető legkevesebbet fogyasztani.
2012. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én almát ettem, de nekem 6 hónapos koromig mindentől hányingerem volt, sőt a fiam már egy éves, de van aminek az illatát azóta sem birom:-).Az is előfordult, hogy megittam egy párkorty sört, mert majd meghaltam érte.Jó babavárást neked!
2012. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vivesz88 válasza:

Szió!


Nekem is az első 12 hét majdnem így telt el, de szerencsémre hamar figyelmeztetett az orvosom , hogy válasszak vitamin gyógyszert. Elkezdtem az Elevitet szedni mellette még a Magne b6.ot is és minden hànyingeres tünetem csökkent. Az Elevit gyógyszer tájékoztatójában benne is van hogy csökkenti az émelygést hányingert. Nekem sajnos nagyon rossz volt mert én ha az utcán is egy dohányzó embert láttam azonnal elkapott a rosszul lét. És nekem semmi más nem segített csak a gyógyszer...

2013. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!