Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet, olajat, bármit...

Milyen krémet, olajat, bármit tudtok ajánlani terhességi csíkok megelőzésére? 17hkm

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sima, zsírosabb testápolót használok! 26 hetes múltam, elég nagy a hasam, de még nincsenek csíkok! A baj ott van, hogy ez leginkább genetika!
2012. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semmilyet. :( Mindenen végigmentem, az elejétől kenem, nem kis anyagi ráfordítással. A 32. héten egy fordulásánál LÁTHATÓAN repedt szét 6 helyen, azt hittem infarktust kapok. :D


34 hetes km

2012. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sima testápolóval kentem, ami zsírosabb, és nem lett se csíkos, se kinyúlt. Legfőképpen genetika, de azért nem árt a megfelelő hidratálás.
2012. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 3. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg genetika! :(


Én is kentem magam első babámnál egészen a 34. hétig nem volt csíkom! viszont onnantól iszonyatosan elindult a hasamon elől, oldalt mindenhol és a hasamon végigment egészen a köldököm föléig (2 héttel túlhordtam) :( 1 év után halványult valamit :(


Most ismét terhes vagyok 12. hétben, rettegek hogy milyen lesz a hasam ismét, nivea testápolóval kenem egyenlőre! :(


Szép babavárást, és csíkmenteset neked! :)

2012. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tényleg genetika is, de a kozmetikusom és a védőnő szerint a testápoló nem elég.

Én az első pillanattól fürdés után hidratáló testápolóval kenem magam és toroktól bokáig jó minőségű olíva olajjal- A pocakomat reggel is. Azért, hogy ne legyek olyan, mint egy adag saláta, vettem jó minőségű masszázs olajat és abból egy kicsit teszek hozzá az illata miatt. Ki lehet egészíteni szőlőmag olajjal. Eddig bevált :)

28 hetes kismama

2012. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan a hasamon nem lett csík, de tényleg genetika kérdése szerintem is. A 30. héten kezdtem el kenni a DM-es Babylove-os csíkok elleni olajjal. Csak pocira és cicire híztam 15 kilót (mostanra csak a cicijeim maradtak, visszafogytam 52 kilóra, és 53ról indultam), a hasamon már semmi nem látszik, de a cicijeim megrepedeztek, mert elég nagyra nőttek (szerencsére rengeteg a tejem is és szoptatni is tudok).

Boldog Babavárást!

17 napos Kisfiú anyukája

2012. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Tényleg genetika!Anyukámnak sincs 3 gyerek után, én most várom a másodikat,és eddig megúsztam,kop-kop-kop.:-)Pedig tényleg nagy pocakom volt. Azért nem hagyom a véletlenre, én a Johnsons olaj gélt használom, mióta kiderült a baba(az elsőnél is). Fürdés után a vizes testre kell kenni, állítólag 10x többet hidratál. A barátnőmnek is bevált.Egy próbát megér szerintem.
2012. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én fürdés után,ahogy előttem is írták babaolajjal kenem a félig vizes pocakomat,napközben,vagy amikor eszembe jut pedig dm-es babylove csíkok elleni testápolóval.

Első babánál csak ezt a dm-es krémet használtam,óriási pocim volt,de csíkom szerencsée egy sem.Most kombinálom az olajjal,eddig még megúsztam :)

27km

2012. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is Dm-es Babylove-val kenem, kb. 30. hétig nem volt csíkom, de most 35+4hetesen van sajnos, több is. Eleinte napi 1X kentem, most már 2X, van, hogy 3X is. Gondoltam, hogy hiába kenem, mert amúgy is voltak csíkok a combomon (sok fogyás-hízástól), gondoltam, hogy van rá hajlamom, de azért kentem, ne ezen múljon.
2012. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!