Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet, olajat, bármit...

Milyen krémet, olajat, bármit tudtok ajánlani terhességi csíkok megelőzésére? 17hkm

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 20:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 4. 13:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Anyósom tanácsára, 4 fiút hordott ki, ebbeböl 2-en ikrek ès 0 csík van rajta, babaolajat használok - johnsons zöld, aloés változatot.A legelsö héttöl fogva, böségesen minden fürdés után, jólcs bemasszírozva és a hátamra is! Térdtöl vállig :) A 8. hónap végén vagyok, eddig
2012. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szóval eddig csíkmentes, remélem a legjobbakat :D Anyukám nagyon csíkos lett annak idején ...
2012. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Lehet, hogy genetika is, de azért számít mit kensz rá. 3. gyerekkel vagyok terhes. Az elsőnél sokkal jobban repedt, nem kentem. Most kenem és két hét múlva szülök. FÉrjem csodálkozik is, hogy mennyire nem reped a bőröm. Csak kemikáliamentes anyagokat kenek magamra a baba miatt, hogy ne mérgezzem. Nekem a 100% tisztaságú kakaóvaj nagyon bevált, de a kakaóvajas testvajakat is sokan dicsérik, annak van némi élvezeti értékes is, csak figyelj rá, hogy öko helyről szerezd be, vagyis vegyszermentes legyen.
2012. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!