Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondják, hogy az AFP...

Miért mondják, hogy az AFP eredményéből lehet következtetni a baba nemére? Ezt orvos mondta valakinek? Itt hallottam róla először.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt még én sem hallottam soha.
2009. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom miért mondják, de biztos, hogy nem doki mondta. Egyébként én is hallottam erről, és azt 'mondják', ha alacsony az érték akkor valószínű kisfiú, ha pedig magasabb akkor kislány a baba neme. Na most az én értékem magasabb és mégis kisfiút várok. Szerintem ez is olyan mende-monda, mint az hogy ha kerek a poci kislány lesz, ha hegyesebb akkor kisfiú. Az én pocim kerekebb... Hát ennyit ezekről biztos van akinél bejön, de ezek nem tudományos dolgok.
2009. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek kb annyi az alapja mint hogy a hegyes has=fiú vagy ha édeset kívánsz lányt vársz...stb. Semmi köze hozzá.
2009. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!