Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A már kialakult stírák színe...

A már kialakult stírák színe mennyire változik a terhesség során? 28 hetes km.

Figyelt kérdés
az első stírák az 5. hónap végén jöttek,azóta már nőttek,ágaznak szét,de a színe erősödni fog még vagy már nem?Gondolom újak még alakulnak ki majd ,ugye?Nem mintha hiányolnám!
2009. jún. 16. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos hajlamos vagy a striákra és lesznek még újabbak és sokkal sötétebbé vállnak majd. Genetikailag ilyen a bőröd, bár lehet a krémek segítenének valamit, hogy a jövőben ne repedj tovább. Próbálj hát ki egyet, ha nem szeretnél csíkos lenni. Boldog babavárást!

2009. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Használtam a terhesség elejétől többet is egyszerre,testápolót is,sőt még babaolajjal is kenem magam.

Mit használjak még?

2009. jún. 16. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon csíkos lettem,de kaptam a nőgyógyászomtól egy olajat,és azóta nem jött több.Nekem bevált.Wedela a neve,direkt stríákra van.

33 hetes kismami

2009. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

...Ja és van gyógyszertárban kapható BABE krém,kb.6000ft,de nagyon dícsérik.Remélem tudtam segíteni.

33 hetes kismami

2009. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!