Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 hetesen csak 16mm-es...

6+2 hetesen csak 16mm-es petezsák látszódik+szikhólyag, embrió nem. Van még remény?

Figyelt kérdés

Az ultrahangos nő magyarázott valami szikhólyagról, meg hogy 6 hetesen ez normális és szinte lehülyézett, hogy miért akarom őt kiokítani a neten olvasott hülyeségekkel, szerinte 6 hetesen még nincs szívhang és ő jobban tudja, menjek vissza 2-3 hét múlva...


Szóval egyáltalán nem nyugtatott meg.

A peteérésem napját biztosan tudom, így tuti, hogy 6 hetes múltam, ezért most nagyon félek.


Lehet még ebből embrió, vagy ne reménykedjek?


2012. ápr. 6. 11:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hát. Hat hetesen nekem sem volt még szívhang, azóta 5 éves:))
2012. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Mitől félsz? Ezért nem kell olvasni a sok hülyeséget, teljesen igaza van. 6 hetesen nem feltétlen látszódik még az embrió, szívhang pedig még ritkábban van. Főleg, ha később fogant meg a baba. Menj vissza 8-9 hetesen, akkor már embrió és szívhang is lesz. Addig pedig nyugi és ne keresgess hülyeségeket.
2012. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

A fogantatás napját biztosan tudom, nem lehetett később ezért félek.

Ráadásul rá 11 napra a teszt is kimutatta.

2012. ápr. 6. 11:56
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Nekem se volt még ilyenkor, pedig én is tudtam a peteérést napját. Azt viszont nem lehet tudni, hogy mennyi idő a beágyazódás folyamata 6-12 nap is lehet akár.Lényeg, hogy ott a szikhólyag és a petezsák mérete is szuper. 40 h km
2012. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha látta a szikhólyagot az nagyon jó. Majd 2 hét múlva ott lesz az embrió is ne aggódj.

A peteérésre vissza térve meg ne legyél annyira biztos mert én is azt hittem, hogy pontosan tudom és a doki világosított fel, hogy bizony kicsit később fogant a drága.

2012. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Én pont 6 hetesen voltam, és nekem 20mm-es petezsák volt szikhólyaggal, és a doki azt mondta, hogy 5 hetesnek felel meg. Azt hittük, hogy akkor később fogant egy héttel, amit furcsálltam, mert pont középidőben éreztem a peteérésem. Aztán rá egy hétre, 7 hetesen megint mentem, akkor meg már 11mm-es embriót látott, ami meg szinte napra pontosan meg is felelt a 7 hetes terhességi méretnek.

Van akinél már tényleg látni ilyenkor az embriót, de nem feltétlenül. Úgyhogy nyugi, minden rendben van, tényleg nem kell ennyire készpénznek venni a netes információkat.

2012. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 6 hetesen mentem először.18mm petezsák volt embrióval és pulzált a kicsi szive...de mindenkinél máshogy van nem mindenki egyforma..lehet kicsit lassubb volt és később ágyazodott be...Nem lesz baj hamar eltelik az idő...
2012. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincsen, és valójában abban igaza van, hogy a netet a terhesség idejére érdemes kikötni. :)


35 hetes kismama

2012. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, icipicit megnyugodtam, de az egyik válaszoló rosszul írta.

Egyáltalán nem megy gyorsan az idő, sőt, mintha minden nap kétszer olyan hosszú lenne annyira vánszorog.

3 hetet tuti nem várok, max. 1-2-t.

2012. ápr. 6. 14:46
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, ettől nem lesz könnyebb!! Én úgy jártam, hogy nagyon hamar lett pozitív a tesztem, aznap semmi sem látszódott, majd 12 nap múlva visszamentem, és még akkor is csak petezsák. 3 nap múlva már szikhólyag és 2 nap múlva meg már szívhang is. Szóval csak idő kell neki, egy hét bőven elég lesz, hogy meglásd, ne várj tovább!
2012. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!