Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 hetesen csak 16mm-es...

6+2 hetesen csak 16mm-es petezsák látszódik+szikhólyag, embrió nem. Van még remény?

Figyelt kérdés

Az ultrahangos nő magyarázott valami szikhólyagról, meg hogy 6 hetesen ez normális és szinte lehülyézett, hogy miért akarom őt kiokítani a neten olvasott hülyeségekkel, szerinte 6 hetesen még nincs szívhang és ő jobban tudja, menjek vissza 2-3 hét múlva...


Szóval egyáltalán nem nyugtatott meg.

A peteérésem napját biztosan tudom, így tuti, hogy 6 hetes múltam, ezért most nagyon félek.


Lehet még ebből embrió, vagy ne reménykedjek?


2012. ápr. 6. 11:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
6+4 hetesen nem látszott embrió sem nekem, csak 21 mm petezsák szikhólyaggal, szóval megnyugtatott ez a kommentfolyam most egy kicsit. De nagyon félek.
2020. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 8+4 hetesen volt szívhang meg minden :) Úgy látszik, ha ír az ember ebbe a folyamba, az jót hoz :)
2020. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
6+0 hetesen nem látszott embrió nekem sem, csak 15 mm petezsák, szabályos szikhólyaggal. 1 hét múlva kell visszamennem, bízom a legjobbakban.
2020. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) mindenkinek látszott 1 héttel később az embrió? Ugyan abban a helyzetben vagyok mint ti, 18 mm-es petezsák, embriót még nem látott.
2021. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Halihó

Én ma voltam.. 23mm petezsák szikhólyaggal embrió nélkül :( Multhéten látta egy másik doki másik géppel 3.4mm embriót,most nem tudom mi van és ki nem lát jól :( Utolsó válaszoló veled mizujs?

2021. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Nekem elment a babám, missed ab lett 😭 (24-es válaszoló).

Annyi volt hogy 1 héttel később ott volt 5 mm embrió, de meg is állt a fejlődésben.

2021. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Azt hittem boldog sorokat fogsz írni.Hány hetesen történt meg?Én most vagyok 6+2őn ,de amióta kijött a teszten a 2 csik azóta rettegés van rajtam :( Úgy érzem h ránk sem vár más sors :( .Hcg-m szépen duplázódott az elején azt gondoltam h minden rendben lesz.
2021. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
6 hetesen elhalt, de amikor műtöttek ugye “méret alapján” mindenhova 9 hét volt beírva, de mensi szerint már 11 hetes voltam. Akkor megindult magától, és műtéttel fejezték be. Azóta újra babaprojecten vagyunk, remélem már nem jön meg júliusban :)
2021. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Ennek örülök,szorítok nektek nagyon.Kívánom h most végre minden úgy menjen ahogy kell❤

Akkor neked nem is nőtt úgy ahogy kell ?Nekem eddig minden papiromon a méretnek és menzesznek megfelelőt irtak,csak az embrió hiányzik onnan :(

2021. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Most neked a 6+2 naposan volt 3,4 mm az embrió? Mert az ahhoz elég pici😞

Nekem 6+5 naposan volt a pzs 18 mm+szikholyag, 1 hettel kesobb 7+5 naposan volt 5 mm embrio, sziv luktetest lattunk de nem tudta kihangositani, aztan legkozelebb 9 hetesen mentem, amikor ugyan ugy 5 mm volt. :(

2021. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!