Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit javasoltok a hányás...

Mit javasoltok a hányás elkerülésére? (a hányinger érzést követően, azonnal hánynom kell)

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hányok. Ha megeszem valamit, kb rá fél órára nagyon nagy hányingerem lesz és rögtön hányok is. Van hogy csak öklendezem és nem jön semmi. Van hogy csak a gyomorsav jön ki. Már mindent megpróbáltam, de nem múlik el, nagyon rosszul vagyok, dolgozni sem tudok emiatt. Ha keveset eszem, az a baj, ha sokat, akkor amiatt hányok.De mindig marad azért a gyomromban, nem fogyok szerencsére. Kérlek segítsetek...9 hetes vagyok.

2012. ápr. 6. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a citrom-, narancs nyalogatását! Nekem bejött :)
2012. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd nőgyógyászod, hogy milyen savtúltengésre való tablettát szedhetsz.
2012. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Citromot próbáltam, de csak annyit segített, hogy nem marta a sav a torkom hányásnál. Nagyon kivagyok, kérlek adjatok tanácsokat, bármit, hátha valami használni fog.
2012. ápr. 6. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a hideg kóla, vagy a hideg gyömbér.
2012. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A gyömbér jó a tengeribetegség ellen is; annál szoktak hányni is. Én még nem próbáltam, de szerintem bejöhet :)
2012. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig csak kamillateába próbáltam az őrölt gyömbért, az nem jött be. Párom pont bevásárol, már szóltam is, hogy hozzon nekem gyömbért, annyira reménykedem, hogy beválik. :)
2012. ápr. 6. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
B6 vitamin!
2012. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért az sem végleges ötlet, hogy naponta megiszol mondjuk fél liter gyömbért, mert nem hosszútávú megoldás! Kérdezd meg a nőgyógyászod, ha sikerül bejutnod, hogy szedheted-e a Rennie-t!
2012. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
B6 vitamint fogok venni. Renniet ajánlotta az orvosom, semmit nem ér, max annyit, hogy nem marja a torkom a sav, de ugyanúgy hányok.
2012. ápr. 6. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
sok alvás és zöld skittles, jó savanyú!
2012. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!