Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozgásnál más is tapasztal...

Babamozgásnál más is tapasztalt ilyen érzést? :-)

Figyelt kérdés

első babás vagyok,azt mondják hogy ilyenkor még korai érezni babamozgást (17-hét) ráadásul nem vagyok "hajszálvékony" alkat, ami megint csak ellentmond annak hogy érzem a picit,ilyen "korán" :-)

szóval azt érdekelne,hogy más is érzett olyan érzést mikor hullámzott bent a baba, ilyen buborékos érzés, és kicsit olyan mint egy nagyon gyenge hüvelyi orgazmus kezdete és egyből el is múlik? lényegében egy kellemes belső simogatás érzéshez hasonlítanám



2012. ápr. 11. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs korán, érezheted. Én 13 hetesen éreztem először, de akkor még nem voltam benne biztos, hogy ez az. De aztán hétről hétre ugyanez az érzés erősödött és akkor már tudtam, hogy korábban is őt éreztem.
2012. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 timszy25 ***** válasza:

Nekem is az első terhességem és én már a 16.-ik héten éreztem.Pontosan olyan érzés mintha valami buborék menne a hasamba és csiklandoz.Ha te is olyasmit érzel akkor az biztosan a baba.

33 hkm

2012. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
barátnőm első babánál 14 hetesen érzett már ilyet és ő is amolyan belső simogatásnak írta le.egyáltalán sztem nincsen korán.
2012. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok vékony (sőt!)és én is hasonlót éreztem a múlt héten, akkor voltam 18 hetes, szóval szerintem nincs korán!
2012. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tavaly én is első babásként, nem épp nádszálvékonyan... éreztem a babát gyengén a 14 héttől, a 17.-héten pedig olyan rúgott, hogy megugrottam... A 20. héten, mikor épp hogy csak éreznem kellett volna, már az apja is érezte, és anyám is látta a gyenge "kipattanó" rúgást. Szóval igen, őt érzed.
2012. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok vékony, (mármint a hasamon volt felesleg-PCO) és már a múlt héten apa is érezte a babócát mozogni. Úgyhogy szerintem tuti nem korai. :D

17+6 hkm

2012. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hülyeség, hogy 18-20. héten lehet érezni. az elsőt 12. héten éreztem, a másodikat még hamarabb. nem klasszikus rúgást, hanem ezt amiről te beszélsz. igaz én hajszálvékony vagyok :D
2012. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 15 hetesen éreztem már, első babás vagyok.

Először nem gondoltam, hogy ő az, de mivel mindig ugyan ott, ugyan az az érzés, hétről hétre erősebben, így most már biztos vagyok benne. Ahhoz tudom hasonlítani, mintha egy pici ujjal böködnének belülről :D

18hkm

2012. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 11 hetesen éreztem.gondoltam,h korai lesz még ez.de csak mikor leültem és görnyedtem közbe vagy ha oldalra feküdtem és elnyújtoztam akkor éreztem 1-1 alkalommal minden nap.az idő telt az érzés erősödött 20 hetesen apát is megrogdosta:)jah és nem vagyok vékony :)ez nem alkat függő sztem.24 hetesen meg kidugja magát,h nekem kellemetlen már.nem vagyunk egyformák:)
2012. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!