Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nehéz helyzetben vagyok....

Nehéz helyzetben vagyok. Tapasztalt anyukák tudnátok segíteni, tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Már több mint két hete fáj a torkom.Az orvos írt ki gyenge antibiotikumot,amit nem mertem beszedni.Házi praktikákkal próbálkoztam,ami nem igazán jött be.Most vissza mentem,és több gyógyszert írt ki.Utána néztem,hogy mennyire ártalmas a babának,és az eredmény elkeserítő.Van 1 gyogyszer amitől fájhat a vesém.Ezt megemlítettem neki,és ő azt felelte,hogy az csak a vese.Még csak a hatodik hétben vagyok és tudtommal ez a legveszélyesebb időszak a baba fejlődésében.Első gyerek és túl sokat vártam rá,hogy most baja legyen.Köszönöm a segitséget.
2012. febr. 1. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A szulész dokim javasolt, hogy szodabikarbonát (1 kávéskanál) oldjak fel kb fél pohár langyos vizben és azzal gargalizáljak. Ezt is probáltad már? Lázad van?

Nemrég nekem is volt hetekig tarto torok fájásom, és ez bevált. Meg a mézes, citromos tea + Cebion (c-vitamin). Meg mindenféle cukorkát szopogattam.

2012. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

A gyenge antibiotikumot be kellett volna szedni.

De ha nem elviselhetetlen, akkor hagyd és marad a homeopátia és az otthoni trükkök.

2012. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen házi praktikákkal foglalkoztál...Mézbe kevert fokhagyma??
2012. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én sem mernék gyógyszert beszedni, de én paramami vagyok :( :)


Tantum Verde-t próbáltad? Gondolom a C-vitamin, citromos tea, stb. megvolt már.


Lázad nincs, ugye?

2012. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

Tantum verde szopogatható terhesen. Vagy külön vannak homeopátiás torokra való szerek.

Langyos sós vizes öblögetés.

2012. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Czeizel doki szerint mindössze huszonakárhány gyógyszer van, ami problémát okozhat a terhességben. Gondolom mondtad a dokinak, hogy babát vársz, ő ennek megfelelően járt el. Ha nem bízol benne, kérd ki még egy másik orvos tanácsát is, akár a másik műszakban dolgozóét vagy a gyógyszerészét vagy több gyógyszerészét. Ami a gyógyszereknél sokkal veszélyesebb, az pont a láz. Láz esetén megnő a vetélés kockázata sajnos, tehát erre kell nagyon figyelned. Lázat csillapítani lehet hűtőfürdővel és prizniccel is, ezek abszolút gyógyszermentes eljárások.
2012. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a sok válasz.Az a helyzet,hogy a citromos mézes teától már undorom van annyit megittam már belőle.Lázam komolyabb nincs 36,9-37,1 legalább emiadt nem parázok.Ez a mézes fokhagyma érdekelne hogyan kell csinálni?
2012. febr. 1. 14:59
 8/19 anonim ***** válasza:
mézbe belereszeled a fokhagymát, majd be a hűtőbe, hagyni kell állni néhány órát, utána kiskanállak megenni. Pocsék íze van, de hatásos
2012. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem szodás sos vizes öblögetésen is túl vagyok.Természetesen a gyogyszerész véleményét is ki kértem ősem volt elragadtatva a kezeléstől.
2012. febr. 1. 15:04
 10/19 A kérdező kommentje:
Mennyi mézhez mennyi fokhagyma? Köszönöm a segítséget.
2012. febr. 1. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!