Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 éves diplomás lány vagyok,...

25 éves diplomás lány vagyok, két gyerek édesanyja. Most várom 3. babámat. de úgy érzem, ezután sem szeretnék megállni. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Már nem érdekel a hivatásom sem, amiért pedig rengeteget tanultam, úgy érzem, csak a ygermekeim zudják kiteljesíteni az életemet, és nem bírok szabadulni a gondolattól, hogy min. 6 gyreket szeretnék.Félek, hogy ez nem normális már...

Egyébként a férjem meggyőzhető, ő nem lenne akadály!


2008. ápr. 17. 12:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Szia biztos nincs veled semmi baj ezt nektek kel tudni mennyi gyereket szeretnétek és mogy hányat tudtok felnevelni rendesen:))
2008. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hogy
2008. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

ha megvan hozzá mindenetek, anyagiakban sem okoz gondot, hogy csak anya legyél, HAJRÁ!

az én párom mindig azt mondja ha úgy élnénk ő 4-5 gyereket szeretne.most várjuk az elsőt.szerintem kettőnél megállunk majd./ vagy nyerünk addig a lottón? :D /

boldog babavárást

2008. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Mi ötöt szeretnénk. Most próbálkozunk az elővel. Én is elég sokat tanulok, most diplomázok jogon, nagyon akartam 13 éves korom óta ezt a diplomát, és ebben dolgozni, de most úgy érzem, az egyetlen, ami boldoggá a tesz a család, és férjemmel 5 picit tervezünk.

Normális vagy! :) Ilyen emberek kellenének még tucatjával az országba...

2008. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

szio!

én most érettségizek de nemérdekel mert legalább 4 babát szeretnénk . nemérdekel máés csak hogy legyen.

2008. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális vagy.Szuper dolod a nagy család!Ha birjatok akkor anyagilad és energiával,akkor miért ne...?Sok sikert!:-)
2008. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Szia, igazatok van, mi a 4. babánkat várjuk, és nagyon örülünk neki, pedig abszolút nem vagyunk gazdagok, mégis úgy gondoljuk, hogy el fogjuk tudni mindennek látni a gyerekekekt, amire szükségük lesz - van... A három gyermek egyáltalán enm anyagi teher, nem értem azokat, akik erre hivatkoznak (mi is tehetnénk ezt!!) Szóval, ha úgy gondoljátok, hogy ennyi gyermeket szeretnétek, higgyetek abban, hogy menni fog minden! Gondoljatok az írekre, akiknél rendszerint 6-7 gyerek van és egyáltalán nem csúcs körülmények közt... Mégis örülnek nekik!!!
2008. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a szívből jövő válaszokat, nagyon jólesett!
2008. ápr. 17. 16:10
 9/23 bendzso ***** válasza:
50%
miért lenne gond veled? hát nem a világon a legjobb dolog anyának lenni? én is imádtam a babvárást, a szülést és a törpöket is. igaz nekem, kettő van, max. még egy harmadikat mernék bevállalni, mind anyagilag, mind idegileg. de ha te ilyen sokat szeretnél, akkor azzal miért lenne baj? az embernek senkije nincs a világon csak a családja, ha mi már nem leszünk, akkor a testvérei, ha minnél többen vannak, akkor annál több ponton kapcsolódnak a világhoz és a valakihez tartozom érzés örökre megmarad. sak velük teszel jót, ha sokan vannak :0)
2008. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én a 2. babát várom októberre és ugyanígy érzek! Szintén diplomám van, 2 nyelvvizsgám, de nem érdekel! Imádom a gyerekeimet, és én is szeretnék még szülni! Szerencsére a körülmények adottak:o) Teljesen normális vagy!!!!! Vagy ha nem, akkor én sem és még sokan mások sem! :o)
2012. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!