Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden reggel ide kukkantotok...

Minden reggel ide kukkantotok Ti is a kérdések és válaszok miatt? Amióta kisbabát várunk szinte függő lettem az oldalon.

Figyelt kérdés
Annyi hasznos dolgot lehet itt olvasni.Ma reggel is ha jól látom már vagyunk egy páran.
2009. jún. 19. 07:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt mindenkinek!

Örömmel olvasom, hogy nemcsak én vagyok egyedül aki itt a gép előtt reggelizik ezt az oldalt olvasgatva:-)

Kismamák!Van valaki köztetek aki szeptemberre van kiírva és a Szent István Kórházban fog szülni?


Szép napot mindenkinek.

2009. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! En meg nagyon az elejen vagyok 5 hetes, ugyhogy par hete meg a teherbeeses kategoriaba irogattam. :) Juliusban lesz egy eve, hogy ratalatam erre az oldalra. Irodaban dologom ahol van internet igy minden reggel a szendvicsemet ugy eszem meg, hogy kozben itt olvasgatok es irogatok. Ebed utan is be szoktam kukkantani es termeszetesen neha otthonrol is. :) Nekem is nagyon tetszik ez az oldal.

Boldog babavarast mindenkinek!

2009. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Vigyorogva olvastam a kérdést és a válaszokat. Én is véletlenül találtam az oldalra, és azóta én is mindennap olvasom. Nagyon sok kérdésemre itt találtam meg a választ.


A 20 hetes maminak kérdésére üzenem:

én a 19.-ben vagyok, de nekem már elég nagy a hasam, mondjuk érdekes, mert nekem szinte a kezdetektől látszott. Most kezdem érezni, hogy kezd a nagyobb has kissé zavaró lenni :-) de nagyon jóóó

2009. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát.Probléma mentes babavárást és könnyű szülést mindenkinek!

Ui:Úgy is minden reggel találkozunk.Majd gondolok rátok..:-D

2009. jún. 19. 21:47
 15/16 anonim ***** válasza:
CSatlakozom. :)) 10. hét
2009. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

:-D

Még mindig itt....

2009. aug. 2. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!