Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megszületik a baba mennyi...

Ha megszületik a baba mennyi idösen ajanlott elöször levegöre vinni? Oktober közepen születik akkor telen nem is szabad kivinni mar?

Figyelt kérdés
tehat az erdekelne mikortol lehet betenni a hurciba es utazgatni vele kicsit ide-oda?
2009. jún. 19. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy gondolom, ha normális tiszta levegőjű környék, akkor akár pár hetesen is kiviheted, ha minden rendben van a babával, és nincs kint nagyon hideg, vagy szél. Rövid időre persze. Majd mindig egy kicsit hosszabbra.
2009. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! az én fiam okt. 12-én született, fokozatosan szoktattam a levegőhöz, először csak ablaknyitás, utána odakinn ácsorgás 10, 20, 30 perc, aztán nyomás! 3 hetesen már egy parkban róttuk a köröket. nagyon is kell a babáknak a levegő. az én fiam eleinte csak ott aludt, imádta a babakocsit.

télen is ki kell őket vinni, persze alaposan bebugyolálva (hacsak nincs extrém hideg).

ha szerencsétek lesz, kaptok még egy kicsit a szép napos őszből, jól fog esni Neked is a szülés és az első napok fáradalmai után!

2009. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kislányom tavaly szeptember végén született, 2 hetes korában vittem ki először, onnantól minden nap mentünk sétálni, fokozatosan, először 10 percre, utána fél órára, majd 1-2 órára. Egész télen is sétáltunk, még a leghidegebb napokon is 1-2, volt, hgoy 3 órát is. A baba igényli a levegőt, nehogy bezárd már egész télre.

A babakocsi véd a szél ellen is, a lényeg, hogy jól öltöztesd fel majd télen, nem fog megfázni.


Boldog babavárást!

2009. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó bezárni egész télre a lakásba.Szüksége lesz a friss levegőre,természetesen nem nagy szélben és minusz 20fokra gondolok,de én télen is levegőztettem.Szeptember végén született egyébként.
2009. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat.meg olyan sokara ön a kicsim,de mar ezen jar az eszem...
2009. jún. 19. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ősszel volt pici a kislányom. fokozatosan kell hozzászoktatni. Fogod látni rajta, hogy mennyi az elég. mi például hóesésben is sétáltunk. semmi baja nem lett, aludt egy nagyot.
2009. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!