Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál. Azt mondta...

Ma voltam dokinál. Azt mondta nagyon korai terhesség mind ha látna valamit. De lehet méhen kívüli terhesség is. Van okom félni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Végül is van, ha belegondolsz. de próbálj inkább nem aggódni ezen. ha méhen kívüli, azon úgysem tudsz változtatni, semmit nem tehetsz. Viszont ha mégis minden a legnagyobb rendben van, akkor fölöslegesen aggódsz, és a stressz nem biztos, hogy jót tesz.

ha baj van, akkor inkább még most derüljön ki, mint később, mikor már nagyobb a baba.


Mikor kell visszamenned? Mikor tudnak biztosat mondani? Most hány hetes lehetsz?


Drukkolok, hogy minden rendben legyen.


40+1 hetes kismama

2009. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Két hét múlva kell vissza mennem.3-4 hetes lehetek azt mondta az orvosom.
2009. jún. 19. 14:50
 3/9 anonim válasza:
Én a múlt héten veszítettem el a babámat, 7hetes terhes voltam, de nem fejlodott a pici, és el kellet venni. De a te babád még nagyon pici arra, hogy ilyet biztosra mondjon az orvosod szerintem, várni kell, de ne félj, az unokatestvéremnek ugyan ez volt a gondja, korházban is volt pár napot, mivel nem találták a babáját, és azt mondták, hogy biztos méhen kívuli, na de most két hónapos egészséges kislánya van. Nem kell megijedni, csak bízni és várni picit, nagyon nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. És persze vigyázz magadra, minden oké lesz!
2009. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én már rájöttem, hogy a korai terhességeknél, teljesen mindegy, hogy látnak -e valamit vagy sem, állandóan a méhen kívüli terhességet emlegetik. Mi lenne, ha csak mondjuk akkor vetnék ezt fel, ha már biztosan látni kellene valamit a méhben, de nem látnak. Velem ugyanezt csinálták, és nagyon ki voltam borulva. 2 évet vártam arra, hogy teherbe essek, és a doktornő akihez elmentem, nem bírt mást mondani, csak azt, hogy ez biztosan méhen kívüli terhesség, mert nem lát semmit. De közben mondtam neki az utolsó menstruáció első napját, és nagyon jól tudta, hogy onnan számítva 4 hetes lehetek kb. amikor igazából nem is látszik még semmi. Utána amikor el tudtam menni másfél hét múlva a saját orvosomhoz, rögtön megnyugtatott, hogy semmi gond, minden ott van, ahol lennie kell.

Ne izgulj, minden rendben lesz!

2009. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem is így volt, 4 hetesen mentem először dokihoz, ugyan ezt mondta nekem amit neked a doki, két hét múlva visszahívott, akkor már látszott a kis drágám szívhangja, ne izgulj biztos minden rendben,

32 hetes kismama:)

2009. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs okod aggódni! Én is amikor megtudtam, hoyg terhes vagyok, rögtön rohantam a nőgyóágyszhoz, és persze még semmit nem látott, mondta hogy menjek vissza 2 hét múlva. Visszamentem, ott volt. De nekem meg sme fordult a fejemben, hogy nem jó helyen van. Csak az ilyen piciket még nem lehet látni. Ilyen egyszerű.
2009. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak ugyanannyi okod van félni mint bármely más ennyi idős kismamának. A dokid meg jó szemét volt hogy rögtön ezzel kezd. Nem lehetne másként megfogalmazni?! Bocsi ezek nem neked hanem a dokidnak szóltak. Szerintem minden rendben lesz. Milyen uh-al nézett? Mert nekem 9-10 hetes koromig csak hüvelyin látszott a hasin nem.
2009. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat egy picit megnyugodtam.:)Hüvelyi ultrahang volt.
2009. jún. 19. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is voltam dokinál 2hete, mert megjött és utána pár napra, tüneteim kezdtek lenni ami nem szokott. Elmentem dokihoz, azt mondta valószínű terhesség lesz, de ne éljem bele magam :( Hüvelyit csinált, de persze tudtam, hogy még ugyse fog látni semmit. Jövőhéten kell visszamennem, de majd csak rá egy hétre megyek, mert akkor tudok elmenni. Akkor elvileg 5 hetes leszek. Hát majd kiderül!

2009. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!