Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapló a párom? Közölte velem,...

Tapló a párom? Közölte velem, hogy ő undorodik a terhesektől, szerinte semmi csodás nincs benne.

Figyelt kérdés
A sógornőm szült szerdán, bementünk a kórházba, a szülőszoba előtt vártunk, és elég sok kismamát láttunk jönni menni, és mondta, hogy már rosszul van a terhesektől. Szerintem nem normális. Szerinte ijesző
2009. jún. 19. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nem ö az egyetlen, az én férjem is, pedig 3 gyerekünk van
2009. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ szerintem, hány éves, aki mondta. Talán "normális" 20 évesen ezt mondani, de már 30 fölött nem annyira... Egyébként az én párom is kijelentette, nem akar gyereket (igaz, ő nem azt mondta, hogy undorodik a kismamáktól), és most, hogy babánk lesz, fel van lelkesülve.

Ha babát szeretnél, beszéld át vele mindenesetre...

2009. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

bizony vannak férfiak akiket nem repít az egekbe egy terhes nő látványa.

(halkan megjegyzem mikor én szültem rengeteg kismama egy szál tök átlátszó fenékig sem érő hálóingben közlekedett véres bugyival ami tök kilátszott, kilógott a melle. azért ez már engem is megdöbbentett) nem lehet hogy ilyesmire mondta?

2009. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem is tudom vajon így akarja a tudtodra adni hogy nem akar gyereket?? Mert ezek a beszólások biztos nem voltak biztatóak neked
2009. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Pff ez nem valami bíztató jel ha netán hamarosan te is szeretnél babát?! Hány éves a párod??
2009. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
31 éves, és 26 hetes terhes vagyok!!!!!!!
2009. jún. 19. 20:08
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Hú ráadásul még babás is vagy! Gratulálok! De nehari akkor tényleg tapló:(! Bocsi! Utsó voltam.
2009. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha te is babás vagy, így tényleg elég érdekes kijelentés. Egyébként ha másban pl. szex, kedveskedés, stb nem veszed észre, hogy "undorodik", akkor lehet, hogy csak tényleg a kórházi állapotokra értette. Ha tartja a távolságot tőled, vagyis érezteti veled a véleményét, akkor tényleg tapló.
2009. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Szia.Hát az az igazság,hogy amikor szülni voltam,bizony láttam sok olyan anyukát aki tényleg nagyon ronda volt,lógott mindene minden,ugy sétált a folyósón,hogy látszott a betét,nyöszörgött mindentől.bizony még nekem se volt szép látvány,hátmég egy férfinek,aki nem is a felesége.vér,jajgató kismami,nagy mellek,láttam a párom is meglepödött párszor,pedig ő nagyon toleráns.szóval nembizti,hogy csak a párodba van a hiba,talán szokimondobb mint az átlag,és nem annyira toleráns.Majdha meglesz az ő kicsi babája megváltozik.Reméljük.6 hós anyuka.
2009. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Az én párom mindegyik gyerekemnél szerette a nagy pocakomat simizni!Nem undorodott tőlem,még büszke is volt,hogy ilyen terhet nekünk kell vállalni!Örült annak is,hogy milyen szép gömbölyű lettem mindenhol!Hát veled nem cserélnék,szégyelheti magát,mert az ő vére is a baba!Inkább csodálhatna téged!De ne törődj vele,örülj a picinek és élvezd a terhességedet!Jó egészséget!

2009. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!