Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok....

29 hetes kismama vagyok. Pinduri nagyon-nagyon sokat mocorog, elég intenzíven. Ez baj lenne? Vagy már azért érzem erősebben, mert kisebb lenne a helye?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggódj!Az enyém ahogy megmozdult, a szülésig lesem állt.A lábait rendszerint a gyomromba rakta,"kidugta", hál'istennek az éjszakákat végig aludta,helyette viszont nappal non-stop rúgkapált, mocorgott, helyezkedett,kaparászott.Én felvettem a fényképezővel kis videóra,hogy "mászkál" a pocakom,a vége felé mindig "kiült" a jobboldalamra:)

Most 4 hónapos,és ugyanolyan aktív mint a pocakban volt.És ha bele gondolok,én is egy icergő-ficergő emberke vagyok,nem sokáig birok egy helyben ülni,így nem is csodálkoztam, a babámon:)

És igen a helyük is egyre kisebb,bár ez inkább a 30-adik 7 után jobban érezhető volt nálam legalábbis.

Jó babavárást, könnyű szülést!

2009. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minél többet mozog, annál jobb a dokim szerint. nem egyszer gondoltam én is arra, hogy remélem azért ha kibújik, néha alszik is majd, mert annyira aktív odabent.


40+2

2009. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyre kisebb a hely, ezért is érzed egyre erősebben.

ill. ha még eddig nem fofrdult volna születési irányba, akkor most azon mesterkedik :-)

39+1

2009. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!