Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el vásárolni...

Mikor kezdtetek el vásárolni a picinek? Akár csak egy zoknit is? Hány hetesen?

Figyelt kérdés
Én még csak 12 hetes vagyok, de úgy kell magam visszafogni!
2009. jún. 20. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
20 hét körül valahogy. mi a nagy dolgokat vettük meg elsőnek, mint a babakocsi, hordozó, ágy.
2009. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Gratulálok! Én 6 hetesen már megvettem a babakocsit és az etetőszéket, meg egy csomó babruhát is! :D 6 hónaposan kész volt a babaszoba, és megvolt mindene a kicsinek. Ekkor már a kórházba is bekészítettem a csomagom!
2009. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a múlt héten vettük meg a kiságyat, ágyneműt, baldachint, apróságnak előkét és pár kombit,

33 hetes kismama:)

2009. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Én 17 hetes vagyok, még nem vettem semmit, de egyelőre még nem is áll szándékomban. Majd a 30. hét után fogunk vásárolni, de még akkor sem mindent. Pl. babakocsit meg a nagyobb dolgokat majd apa megveszi, amíg mi a picurral haza nem jövünk a kórházból. Persze az én szíves is fáj, ha meglátod egy-egy édes kisruhát, de nem tartom ésszerűnek még az ilyen korai vásárlást.
2009. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia én még csak 5 hetes vagyok de már most megvenném az egész babaáruházat..:-)) de még egy zoknit sem merek venni tudod babona...Tényleg most mindentől parázok ugye lehet azért venni 1-2zoknit legalább vagy tényleg csak később??
2009. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem mondod komolyan, hogy 6 hetesen már az etetőszéket is megvettétek? Azt úgyis csak fél éves kortól használja.

Amúgy második gyerek lesz, úgyhogy nagy dolgokat nem kell venni (bár lehet lesz új babakocsija). Azt várom már nagyon hogy kiderüljön a neme. Az első lány, úgyhogy rózsaszín ruhákból nincs hiány. De ha fiú lesz (de jó lenne) akkor belevetem magam a pasis ruhák vásárlásába!

2009. jún. 20. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én 30 hetesen kezdtem el. Előtte mindennek utánajártam... Ha rögtön az elején elkezd valaki vásárolni (első baba) az szerintem nem megfontolt, de ez csak az én véleményem. Ill. én babonából sem vettem semmit. Most 37 hetes vagyok és a-z ig megvan minden. Mondjuk pénz kérdése is a vásárlás. Ha megengedheted magadnak, akkor 2 nap is elég egy jól összeírt lista alapján. Ha viszont nem, akkor már hónapokkal korábban érdemes figyelni az akciókat.
2009. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! 23 hetes vagyok. A napokban vettünk meg egy pár dolgot, de csak azért, mert a vaterán találtam több olyan babacuccot jó áron, egy helyen, hogy kár lett volna otthagyni. Persze már régóta nézelődök, keresem az akciókat, stb.

Így már van kiságy, pelenkázólap, etetőszék, autós hordozó.

ruhákat még nem vettem, mert még nem mutatta meg magát a pindurkám, de amint megtudom valószínűleg még aznap veszek valami kis ruhácskát neki! Ráérsz még, de ha valaminek nem tudsz ellenállni vedd meg, úgysem azon múlik.

Boldog babavárást Neked!

2009. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én áprilisra voltam kiírva januárban kezdtem el vásárolni.Akkor még nem is sejtettük,milyen jó hogy elkezdtük,mert a baba jóval korábban jött,igaz sokáig volt kórházban,azalatt mindent beszereztünk.
2009. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
áprilisra voltam kiírva(ápr.27)16 hetesen már volt egy zoknink aztán fokozatosan mindet kb 30. hétre megvolt minden(lehet előbb)de nem bántam meg mert toxémia miatt 35. héten be kellett fejezni a terhességet aztán két hétig kórház csak apa volt itthon úgyhogy jó hogy megvolt minden.12 hetes kislányka anyukája
2009. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!