Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó ötlet így "elmondani"...

Jó ötlet így "elmondani" apának a hírt?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen ötlet a pozitív terhességi tesztet a párom laptopjára tenni, mielőtt felébred, egy cetlivel, hogy "Szia apa!"?
2012. ápr. 20. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet!

Kedves 3., Te mikor mondtad el, hogy babát vársz, szülés után?

2012. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

4.vagyok


Na mit szólt a párod?? :)))

2012. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már szegény 3. válaszadót. Tudom most jól lefogtok pontozni, de amíg doki nem erősítette meg a hírt addig én sem mondtam el senkinek. (Jó, azért az túlzás hogy még a párjának se mondja el, de másnak én tényleg nem mondanám.) Tavaly decemberben pozit teszteltem de még sem volt baba. Még jó hogy akkor sem mondtam senkinek. Nem lett volna jó egy olyan után még magyarázkodni is mindenkinek hogy mi történt.


Tudom, itt csak a kérdező párjáról van szó, amúgy szerintem is jó ötlet, de én biztos nem bírnám ki reggelig. Majd meséld el mit szólt! :-)

2012. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem meg akkor sem a 3ast.


Én is egy sajnálatos vetélés után vagyok, de a következő pozitív tesztnél úgy dobogott a szívem és úgy örültünk vele a párommal, mintha az első baba lett volna. Nem lehet félelemmel nekikezdeni egy terhességnek! Igenis örülni kell neki és bízni abban, hogy végig mindnen rendben lesz!

2012. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nagyon kedves, bájos ötlet. :)
2012. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi az összes választ, még annak is, aki azt mondta, hogy ne lovaljam bele magam. Valahol igaza van.


Ma reggel, ahogy felkeltem, odatettem a tesztet a laptop tetejére a "Szia Apa!" üzenettel. Vártam. Párom szép komótosan felöltözött, bement a szobába a laptopért, aztán annyit hallottam, hogy "Az eget! Nem mondod, nyuszika?!" ilyen nagyon vidám hangsúllyal, aztán kirobogott, adott egy nagy puszit, és megölelt. Nevetett az ötleten, azt mondta, álmában sem hitte volna, hogy az elsőszülöttjét így tudatják vele :)


A Szia Apa cédula a párom pénztárcájában van, a tesztet pedig eltettük az emlékes dobozunkba. Sokminden van ott. Randikról színházjegy, szerelmes versek, stb. Most az első gyermek tesztje is ott van :)

2012. ápr. 21. 18:36
 17/17 anonim ***** válasza:

Örülök nektek!

Vigyázz nagyon magatokra!

Boldog babavárást!

7+2h km

2012. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!