Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye 26hetesen már meg tudják...

Ugye 26hetesen már meg tudják mondani, hogy milyen nemü a babóm?

Figyelt kérdés
mert eddig még nem sikerült:)nagyon kiváncsi vagyok már!
2008. ápr. 18. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
3D-s UH-on
2008. ápr. 18. 18:45
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem jó esélyed van rá, hogy megmondják! Bár hallottam már olyat, hogy valakinek csak a 36 hét körül derült ki, mert egészen addig nem mutatta meg, hogy mije van.
2008. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem csak a 30.héten mutatta meg magát,addig nem.Megmondani,már a 18 hetinél is bőven megtudják,főleg ha hagyja magát.
2008. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt, aki már a 12. héten tudta, bár ezzel fenntartásaim vannak. Az irodalom szerint ilyenkor még egyformák, ez után alakulnak ki fiú és lány nemi szervek. A 16. hét után már megmondják, általában a 18. hetes uhon ennek már nincs akadálya, feltéve, ha a baba úgy fekszik.

Tehát minden esélyed megvan, azon múlik, a babád megmutatja -e magát. De én is egyre többet hallok olyat,aki csak az utolsó hetekben tudja meg, mert szégyellőn babája van:-)

Drukkolunk:-)

2008. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de már biztosan meg tudják állapítani olyenkor,persze ha megfelelően fekszik,s nem takarja el magát!Nekem már a 14.héten meg tudták mondani!

Üdv:25 hetes kismama

2008. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy fekszik akkor igen, de ha álcázza magát, akkor még a 39-40. hétben sem :-) Nekem a hugom így járt :-) Nekem a 4D-sen 22 hetesen már meg tudták mondani, hogy leányzó, de csak mert nem bújkált :-)
2008. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!