Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok. Mikor kell...

24 hetes vagyok. Mikor kell mennem legközelebb valamilyen "kötelező" vizsgálatra, és mire?

Figyelt kérdés

Sajnos a nődokim nem túl közlékeny, és az AFP-re is késve küldtek legutóbb véletlenségből, így inkább itt is tájékozódnék, nehogy lemaradjak valamiről.

AFP-n és genetikai uh-n voltam, vérvételen az AFP előtt csak 12 hetesen.


2009. jún. 21. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
26. héten vércukor vizsgálat!
2009. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok újra. nekem a védőnőm az első találkozás alkalmával adott egy kis tájékoztatót, amin rajt van, hogy mikor és hova kell menni. De előtte is mindig szól Ő is, meg a nődokim is. Szomorú, hogy Nálad nem így van...

beírom, ami ezek után aktuális Nálad:

26. héten étkezés utáni Vc

28-32. hét között UH

32. héten vérvétel

36. hetesen az RH negatívosoknak vérvétel

36 hetesen CTG

38 hetesen UH

Boldog babavárást!

2009. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én még csak 20hetes vagyok,de a védőnőm adott nekem egy un.terhességi eseménynaptárat,amire levezette a vizsgálatok idejét és,hogy melyikre mikor kell menni.Ez szerint neked a köv.26hetesen lesz:SZTK vérvétel éhgyomorra,ezzel együtt 75grOGTT(azt hiszem ez a cukorterhelés),és vizeletvizsgálat,UH.

32.héten UH

34.héten:magzatmozgás számolása szülésig.NST hetente

35.héten NST

36.héten NST,Nőgyógyászati vizsgálat(steptococcus szűrés),Vérvétel,vizelet vizsgálat

37.38.39.40.héten NST

Boldog babavárást!

2009. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Külön köszönönet a továbbiak részletes felsorolásáért!
2009. jún. 22. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!