Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kötelező fogorvosi vizsgálat...

A kötelező fogorvosi vizsgálatra mindegy, hogy mikor megyek el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mikor mész el, és nem is kötelező, csak ajánlott.
2010. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hittem kell a pecsét az 1szeri támogatáshoz
2010. máj. 3. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem küldtek, végül nem is mentem. ;)
2010. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem amikor a lányomat vártam, el is mentem, de csak megnézettem, nem engedtem csinálni vele semmit. (Már majdnem hajlottam rá, mikor a hugomnak beadtak egy injekciót ott, mert neki csinálták a fogát, amitől pár óra múlva kegyetlen módon feldagadt a szája, és én innentől fogva hajthatatlan voltam, hiába mondták hogy nem ártok vele, én úgy gondoltam, mi van ha nem rajtam jön ki allergiás reakció, hanem a lányomon a pocakban, és észre sem veszik? Szóval én nem engedtem.)

De nem kell a pecsét sehova, csak ajánlott elenni. Enélkül is megkapod az egyszeri anyaságit, családit, gyedet (ha jogosult vagy) vagy gyest.

18 hós kislány anyukája és 21 hetes ikres kismama

2010. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én most voltam 32 hetesen. le is cseszett a fogorvos h mért nem mentem hamarabb, mert van lyukat, és azt most már nem rakhatja rendbe......de nem fáj, remélem így is marad.
2010. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező,csak ajánlott a fogorvosi vizsgálat.Pecsét sehova nem kell,azaz anyasági segélyhez,és a többi juttatáshoz sem.Gratulálok!
2010. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi csajok
2010. máj. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!