Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek kisfiút...

Van itt olyan, akinek kisfiút mondott az orvos és mégis kislánya lett?

Figyelt kérdés

Tegnap megtudtam, kukacos babám lesz :) a párom majd kicsattant a boldogságtól és én is egész nap az édes kisfiam-at fütyörésztem :)) nagyon örülök, bár kislányt akartam, de mégis csak hatalmas boldogság, hogy már tudom, hogy kit hordok a szívem alatt. olyanról már hallottam, hogy lányból fiú lett, de van olyan is, hogy fiúból lány? előre is köszönöm a válaszokat!

20 hkm


2012. ápr. 24. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát 20 hetesen már nem igen szokott főleg a kisfiúkból kislány lenni!:)

Előfordult, de azt ritkábban nézik be!

2012. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát a nagynénémnél 0 40. hétig fiút mondtak, mégis lány lett belőle szülésnél... :D

És most egy ismerősömnek meg 31. hétig mondtak fiút és most a 31 hetesen meg lányt...

Szóval én a 2D-és UH-nak nem nagyon hiszek, mi elmentünk 4D-ésre és ott tutira lehet látni fiú lesz vagy lány! :)

További szép és boldog babavárást!

2012. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

pedig én pont azt hallottam, hogy a 2D-s uh pontosabb ilyen szempontból. egyébként előbb láttam a kukacát, minthogy az orvos közölte volna, de jól látható kis himbilimbi volt :D annyira jó élmény volt ez, mindig mutat valami újat. most láttam először ásítani is :)) na hát köszönöm szépen, azért remélem fiú marad :)

boldog babavárást Nektek is, már ha még pocakban a babák. ha már kibújtak, akkor pedig sok-sok örömteli percet és sok erőt, egészséget!

2012. ápr. 24. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem végig lányt mondtak, lányos ruhák, plüss macik rózsaszín szoba, múlthéten szültem akkor meglepődtünk, hisz nagyon megkukacosodott:)
2012. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de durva, kedves utolsó :O


nekem 12. héten mondták, hogy fiú, genetikai uh-n, de nem 100%-ra, és 16.héten ki is derült, hogy kislány.


4 hét után is kemény volt átszokni :D

2012. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 héten 4D-n kisfiú volt. :)

Aztán a 16 héten már kislány 2D-n.

Most meg már tuti, mert az amniocentézis eredménye 100 százalékos.

2012. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gratula mindenkinek a csöppségekhez és boldog babavárást! :))
2012. ápr. 24. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!