Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák, Ti mit...

Kedves Kismamák, Ti mit tennétek a helyemben? Jobb egyedül nevelni a gyerekem vagy egy apával aki utálja?

Figyelt kérdés
A párom akart kockáztatni és teherbe estem, azt szerette volna ha elvetetem de nem tettem és nem is tenném meg. Most 19hetesen még mindig nem tudja elfogadni a gyerekünket és bántó megjegyzéseket tesz. Velem akar maradni mert szeret engem de én már lassan depressziós leszek a viselkedése miatt. Szerintetek várjak hátha megszereti majd ha megszületett vagy semmi esély rá és boldogabb leszek kettesben a babával? Az a baj h már annyira stresszelek hogy egyre gyakrabban görcsöl a hasam és nem szeretnék ártani a kicsimnek.
2012. ápr. 25. 00:46
1 2
 1/18 étoile et lune ***** válasza:
100%
Mondtad neki, hogy ez nagyon bánt téged? Kérdezd meg, belegondolt-e, elképzelte-e valaha is, hogy egy kisbabát tart a kezében, kettőtök pici ötvözetét, aki örökölt a Ti adottságaitokból és tulajdonságaitokból, és imádja őt, az apját. Kérd meg, hogy ezen gondolkozzon el, nem egy elcs*szett számítógépes karakterről van szó, akit egyszerűen törölni lehet. Máskülönben fix, hogy egy kis időre otthagynám, és a szüleimhez költöznék, tényleg ne a gyerek lássa kárát a parasztkodásainak.
2012. ápr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van el kellene hagynom egy időre de nehéz mert olyankor nagyon igyekszik és kedves meg figyelmes, aztán megint mond valami olyat amitől teljesen kiakadok (és csak egy példa amit mondott, bár nem akartam írni annyira szörnyűek,de hogy lásd/lássátok hogy nem túlreagálom a hormomok miatt : "van még esély rá hogy elvetélsz?"és nem aggodalmaskodva mondja hanem reménykedik benne...) ilyenkor fogom is magam és lelépek pár órára otthonról de akkor végig hivogat meg ha hazaérek magyarázkodik meg kedveskedik de már nemhiszem hogy sok ilyet kibírok :-(
2012. ápr. 25. 01:11
 3/18 étoile et lune ***** válasza:
100%
Akkor legyél magabiztos, szögezd le neki, hogy akkor sem fogsz hazamenni, ha térden állva könyörög, neked nem tetszik a viselkedése, és szeretnéd, hogy átgondolja a dolgot. Akár adhatsz is neki egy időpontot, amikor hajlandó leszel vele beszélni, mondjuk tűnj el legalább három-négy hétre, aztán találkozzatok nyilvános helyen, ahol mondja el, átértékelt-e bármit is, és ha igen, mi módon. Legyél erős, és tudatosítsd magadban, hogy ha folyton megadod magad a bociszemeinek, nem fogtok előrébb jutni. Néhány hét szünet sok mindent kideríthet.
2012. ápr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ma nincs itthon, elküldtem és egy haverjánál alszik de nekem még nem megy az alvás mert érzem az illatát meg itt az üres ágy de erőt veszek magamon és elmegyek minimum egy hétre anyuhoz aki 100 km-re lakik és kikapcsolom a telefonomat is :-) köszi szépen mindent nagyon segítőkész vagy és jó kibeszélni ezeket a dolgokat, mert 2 barátnömön és anyun kívűl nem nagyon akarok megosztani senkivel ezeket :-(
2012. ápr. 25. 01:44
 5/18 étoile et lune ***** válasza:
100%
Huh, két barátnő is sok, ha a gondmegosztásról van szó...:) Nekem olyan kínos gondjaim vannak, hogy még itt, névtelenül sem leveleznék róluk, egyszerűen abszurdumnak tűnik az egész... Mindenesetre ha szeretnél megosztani valamit, nekem írhatsz levelet nyugodtan, és fogok válaszolni. Jah, és mielőtt kikapcsolod majd a telefonodat, avasd be a párodat a tetteid okába, ne csak eltűnj szó nélkül. Mondd is meg neki, hogy azért kapcsolod ki a telefonodat, hogy véletlenül se próbáljon meg idő előtt hazacsábítani. :)
2012. ápr. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy még azt tudnád csinálni hogy elhivod egy UH-ra, (lehet hogy nem menne el) de ezt csak te tudod és ha látná se szeretné meg akkor érdemes elhagynod!

Kitartás szoritok neked!

Ja ha szeret tuti elfog menni, de tévedhetek is.


Amugy már voltam párszor énis ugy hogy haza megyek de valahogy nem birtam megtenni,:( mert nagyon szeretem ezt a "h*lyét".

34 hkm

2012. ápr. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek érdekében jobb, ha elmész. Lehet, hogy ha meglátja megszereti, de ha nem akkor inkább most lépj mint sem később.
2012. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

sztem ezzel a viselkedéssel pont azt akarja h elvetélj,de persze rögtön édesget vissza h ne legyen feltűnő. komolyanm olyan apukát akarsz a babád mellé aki a halálát kivánja??


tudom h ez most durván hangzott,de ez az igazság. még h szeret!!! sajnálom h nem élted még át milyen az igazi szeretet,de e mellett a pasi mellett nem is fogod. sztem lépj le nehogy tényleg baja legyen a picinek. és szedj sedatip pc-t,meg magne b6-ot.

2012. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem tudom mit reagál anyukád,de ha én ilyet meséltem volna anyumnak,akkor anyukám a hajamnál fogva rángatott volna haza, a pasimat meg a falhoz kenet volna.
2012. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Menj el pár hétre, ideje elgondolkoznia!!
2012. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!