Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell-e szülésfelkészítőre...

Kell-e szülésfelkészítőre járni Szegeden, ahhoz hogy apás szülés legyen?

Figyelt kérdés
Mikor lesz szülőszoba látogatás Szegeden? Én nem szegedi vagyok, de ott szeretnék szülni, de más városban járok tanácsadásra, így nincs semmi infóm.

2012. ápr. 25. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell járni felkészítésre, nem is tudom, van-e. Megkérdezik, amikor mész szülni és felvesznek, hogy apás szülés lesz-e, te mondod, hogy igen, akkor Apa megveszi a beöltözős ruhát, onnantól szabad a pálya :) Én ennyit tudok, kicsit több, mint egy hónapja szültem!
2012. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van , ahogy az elöző is írta!Nem kell semmilyen előkészítő!
2012. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. mennyibe kerül a ruha?
2012. ápr. 26. 06:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Ki volt a dokitok, szülésznőtök, ha volt?Én szeptemberben fogok szülni, de nem sok infóm van.
2012. ápr. 26. 06:58
 5/7 anonim ***** válasza:
A beöltözős ruha 1000Ft!Dr. Sikovanyecz Jánosnál szültem, évek óta hozzá járok és a szülésnél is minden a legnagyobb rendben volt!Szülésznőt nem fogadtam , de így is nagyon rendesek voltak!
2012. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr. Márton Virágnál szültem, maximálisan elégedett voltam.Szülésznőm nem volt, de így is minden abszolút jól ment.
2012. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Légyszi vki írja már meg, mert mostmár nem értem, hogy van. Amikor bemegyek a kórházba, hogy beindult akkor gondolom felvesznek, és csak akkor lesz szülésznő , ha fogadok vkit, vagy az automatikusan jár minden kismamának?
2012. jún. 11. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!