Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira félek a mai vizsgálatt...

Annyira félek a mai vizsgálattól. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Elvileg 6 hetes terhes vagyok. Viszont 12 napja barnázom. Most már néha pirosas is a vérzés, de nem menses mennyiségű, görcseim sincsenek. Viszont hányinger, hányás, fáradékonyság az van. Múlt héten a doki még semmit nem látott az UH-n, azt mondta menjek vissza ma. Szedem az Utrogestant, de nem változott a helyzet. Annyira félek, hogy mit mond ma az orvos. Járt valaki már hasonló cipőben?
2012. ápr. 25. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ne idegeskedj, nem lesz semmi baj!
2012. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 6. héttől barnáztam, több mint egy hétig. Néha volt egy kis sötétbarnás / pirosas vérzés is, de csak nagyon minimális. Én még gyógyszert sem kaptam rá, a doki azt mondta, hogy ez sok nőnél előfordul a terhesség elején, és majd elmúlik. Ha a baba pedig menni akar, akkor ilyen korai terhességnél nem lehet mit tenni.

Hála az égnek nekem elmúlt a barnázgatás, most 9 hetes vagyok és minden a legnagyobb rendben van.

Nekem sok-sok pihenést javasolt az orvos, amit be is tartottam. 1 hétig szinte csak az ágyat nyomtam.

Nyugodj meg, nem biztos, hogy baj van. Én nagyon szurkolok neked, és majd írd meg, mit mondott a doki.

2012. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne iedegeskedj azzal csak ártassz magadnak és a babódnak:(
2012. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szurkolok érted/értetek,h minden oké legyen.

Ird meg mi volt a dokinál!

Kitartás és sok sok erőt,nem lesz gond!

2012. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy minden terhesség más. Van aki végig vérzi az egész terhességet és kutya baja a babájának, van akinél már egy maszat is nagy problémát okoz. Én például úgy voltam hogy volt szívhang a 6. héten. Végig barnázgattam, még csak vér se volt , és mégse volt a 8. héten már szívhang. Szóval mindenkinél más. Lepontozhattok, csak az igazat mondom. Nyugodj meg, bízz benne, hogy minden rendben lesz...Kitartás
2012. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2012. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látta a doki a petezsákot meg az embriót. Mondta, hogy egyelőre ok. Megemelte az Utrogestant napi 3*1-re, meg mondta, hogy pihenjek és 2 hét múlva kell visszamenni. Remélem, minden rendben lesz.
2012. ápr. 26. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!