Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nadrágba jártok dolgozn...

Milyen nadrágba jártok dolgozni? 6 hetes vagyok, kicsit fel van puffadva a hasam. Fáj, ha nyomja a nadrág, ki szoktam gombolni, de nem igazán jó megoldás.

Figyelt kérdés
Ülő munkát végzek, "csinosan" kell járnom dolgozni, de nem tudom mit vegyek fel. Ti miben jártok dolgozni? Vagy nektek nem nyomja a nadrág a hasatokat?
2009. jún. 22. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem gombolod ki, és a gombot a lyukkal fogasd össze egy fekete hajgumival. Gondolom fekete nadrágot kell hordanod, ha nem ,akkor az akármilyen színhez illő gumit. Ugyanezt csináltam. Nem kell egyből kismamaruhák után szaladgálni, én végigcsináltam a terhességet egy fekete melós, élevasalt nadrággal, meg 3 bandázzsal (terhes öv), és ennyi. A többi cuccom mai napig rám jön, csak a pocak alá kell letolni a nadrágot, még akkor is ha csípő, és nem kellett tízezreket kismama-cuccokra kivágnom. Jó tudom, hogy ez is alkatfüggő, de amíg tudod hordani a normál cuccaidat, tök felesleges kismama-dolgokra költeni, hidd el, a saját szülésznőm is ezt mondta meglepően!
2009. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy 38+3 vagyok ma. :)
2009. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen a bandázs még elég, bár szerintem nagyon kényelmetlen. Én a szoknyát találtam a legjobbnak, magas derekú, pamutbetétes kismamaszoknyát vettem, aminek a pamutrésze gumival behúzható amíg nincs nagy pocid. Tunika fazonú felsővel, blúzzal nagyon csinos.Én nagy pocisan szűk felsővel is hordom. Tuti csini.
2009. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A gumis módszert már használom, de lejebb is nyom. Nem túl szűk a nadrágom, de mégis fáj benne a hasam. Próbálok hosszabb felsőket felvenni, hogy ne látszódjon ki, hogy nincs felhúzva rendesen a zipzáram, de azt meg bámulják a kollégák, hogy mi nyomja ki kicsit a nadrágom. Állandóan bámulnak és szóvá tesznek szinte mindent. Na mindegy, egy kicsit panaszkodtam, mert nyűgös is vagyok, mert rosszul is vagyok.

Könnyű szülést kívánok neked!

2009. jún. 22. 08:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20. hétig dolgoztam, ezt az időszakot saját korábbi ruháimban csináltam végig. Azokat a nadrágokat ami szorított, szűk kényelmetlen volt mindig félre tettem. Lehet szerencsém volt de volt két olyan nadrágom amiben nem elől hanem oldalt volt a cipzár. Ezeknek nem volt hagyományos derék részük illetve még gomb sem rajtuk, emlékeim szerint még 20. hét után is feljöttek. Néhány kifejezett kismama darabon kívül szerintem nem érdemes többet venni. Én a felsőket is úgy válogattam, hogy később is gond nélkül hordható darabok legyenek. A nyárra való tekintettel érdemes lenne szétnézni a nyári ruhák között is. Ott is lehet találni olyan darabokat amik nem szorítják a derekadat, de később is hordhatók majd.
2009. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

olyan ruhát vegyél föl, ami kényelmes. ha nem kényelmes egyik sajátod sem, akkor vegyél pamutbéléses nadrágot, vagy szoknyát.

nekem 6-10 hetes kromig nagyobb volt a hasam, mint most, annyira föl voltam puffadva. most még a saját farmerjaim is rám jönnek, amik nem csípők! :)


13hetes km

2009. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszi. Amúgy ha ennyire kényelmetlen a nacit,érdemes már most befektetni egy kismama nadrágba. Van az a fajta, aminek a két oldalában gumit, sztreccses toldás van. Nekem is ilyen volt, később ezt hordtam bandázzsal együtt, mert a pocakra nem tudtam felhúzni, mindig lecsúszott és hogy ne látsszon ki a pocakom alja/bőröm stb.


Amúgy elég idegesítő munkatársaid vannak. Utálom az ilyen kíváncsi fáncsikat. :( Nem tudom, hogy bírod őket idegekkel. Valahogy szereld le őket magaddal valami beszólással, ami nem túl durva, de azért vegyék a lapot, hogy szálljanak le rólad.

2009. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nacit = nacid*
2009. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
gumit = gumis* magaddal = magadról* Bocs a sok elírásért. :) :)
2009. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 8 hetes vagyok, van egy fekete nacim, bő volt, anyukám már bevette, de még mindig bő. És az a jó benne, hogy magasan van a korca, szóval a hasamat egyáltalán nem bántja.
2009. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!