Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismami vagyok, és...

37 hetes kismami vagyok, és két napja fájdogál a pocim, nagyon gyakran bekeményedik a hasam. Ebből már lehet, hogy szülés lesz? Az NST is kimutatott néhány fájást csütörtökön.

Figyelt kérdés
Nem tudom, esetleg vegyek-e be magnéziumot.Eddog 3*2-t szedtem,de azt olvastam, hogy ilyenkor már jobb abbahagyni.
2008. ápr. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mérném a fájások gyakoriságát,hogy egy nap mennyi van és mennyi idő telik el közte,majd felhívnám a dokit és megkérdezném mit tegyek.ezek lehetnek jósló fájások is,de mi van ha gond van...szval a dokit hívd sztem.Könnyű szülést kívánok neked:)28hetes kismama
2008. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magnéziumot szigorúan tilos ilyenkor már,mert megnehezíti a szülést.Egy kisbabás fórumon,ahol mind 33-36 hetesek vsgxunk,szinte minden kis mama fájásokra keményedésekre panaszkodott az elmúlt két napban.Az időjárás teszi,mert össze vissza mászkálnak a frontok.Már a célegyenesben vagy,nem lesz semmi baj,ha kibújik a pici:)
2008. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En/mi és a többi várandós ismerősöm is keményedés formájában megéreztük az időjárást...:o(( A magnéziumot ÁLTALÁBAN nem javasolják az utolós hetekben, de nekem végig kell majd szednem. Egyeztess a dokiddal, hogy ő mit tanácsol! Magamtól én is abbahagynám, de ő jobban ért hozzá, biztos megvan az oka annak, hogy miért kell végig szedjem. ( ugye? - na, nagyon határozott vagyok )
2008. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A magnéziumot szerintem ne szedd, mert állítólag elnyomja a méhtevékenységet és előfordul, hogy túlhordáshoz vezethet a szedése. Egyébként nem tudom neked hogy fáj a pocid én most voltam a dokinál nekem a hasam alját mintha késsel szurkálnák, erre azt mondta, hogy lassan kezdek tágulni. De voltak erősebb ún. jóslófájásaim is és ahogy az előttem lévők írták főleg az előző két napban amikor a frontok elég rendesen hatással voltak a pocaklakókra. Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok neked (38. hetes kismami)
2008. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!