Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mikor fordult meg...

Kismamák, mikor fordult meg fejvégűre a babátok?

Figyelt kérdés
Én 25 hetes kismama vagyok és a tegnapi uh-n medence végű volt. Május végén megyek újra, remélem akkorra már befordul. Nektek hogy forgott a babátok? Nem akarok császárt ez végett,hacsak nem muszáj. Köszönöm.

2012. ápr. 26. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 25-26.hétben voltam uh-on amikor még nem volt befordulva, aztán 29 hetesen már be volt:-)

Egyébként én éreztem amikor befordult, vagyis sejtettem ,hogy azt csinálja mert nagyon ficánkolt. :-)

egyébként Te is segíthetsz neki, ha pl. mikor ébren van és mocorog ,akkor állj négykézlábra , azzal neki is nagyobb a hely a befordulásra. Én pl. ezt csináltam, nem tudom,hogy segített e neki, de befordult! :-) Boldog babavárást! :-)

40hkm

2012. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még rengeteg ideje van megfordulni. Az én babám is a 24 héten faros volt aztán most a 27 héten már fejvégű. Nyugalom még fog forgolódni. Én mondjuk nem éreztem mikor fordult meg.
2012. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 29 hetesen már be volt, de ez teljesen változó.
2012. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19 hetesen voltam uh-n, és a papírra fel volt tüntetve, hogy fejvégű fekvése van. De ne aggódj barátnőmnek 32 hetesen fordult meg a baba. Van akinek utolsó pillanatba is megfordul.
2012. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végig fejvégű volt egészen a 28. hétig, akkor lett faros. Már épp kezdtem beletörődni, de szerencsére a 35. héten visszafordult. :) Remélem már így marad.

36 hkm

2012. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem csak a 31-32. héten fordult be fejvégűre.
2012. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!