Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+4 hetesen költözünk. Mire...

11+4 hetesen költözünk. Mire ügyeljek, mennyit segíthetek?

Figyelt kérdés

9 hetesen egyenlőre problémamentes a terhességem a rosszullétet leszámítva.

Semmi görcs, semmi vérzés nem volt egyáltalán.


Azt gondolom, hogy nem én fogom levonszolni a franciaágyat a 3.-ról... :))

Arra vagyok kíváncsi, aki hasonló korban költözött, mennyit bírt, lett-e valami baj, vagy sem.


Az biztos, hogy az összes holmink én fogom bedobozolni a lakásban, mivel a férjem folyamatosan dolgozik.

Költözéskor mennyire veszélyes, ha többször egymás után megmászom a 3.-at, kisebb, könnyebb csomagokkal?

Mert igazából mikor a boltból jövök haza tömött szatyorral, attól is kifulladok mire felérek.


2012. ápr. 27. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hallgassa tested jelzéseire, és amikor soknak érzed, akkor állj meg, és pihenj, amíg nem lesz jobb.

Amúgy meg csak bátran. Inkább arra figyelj, hogy ne csinálj rossz mozdulatot.

2012. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, mi a lakást építettük át a 24-28. hét között. Én azt hiszem, mindenből kivettem a részem (abszolút problémamentes volt a terhesség), dobozoltam, takarítottam, ha a férjem nem látta bútort is tologattam (ha észrevette, nagyon csúnyán nézett). :) Te tudod, érzed, hogy mennyit bírsz, ha fáradsz, leállsz. :) Én nem keményedtem ez alatt az idő alatt, nem görcsöltem, nem fájt semmim, élveztem nagyon a pakolászást. Most 38 hetes vagyok, múlt héten kezdett el nyílni a méhszájam, a 36. héttől jóslózok csak - addig egy sem egy görcs, sem semmi nem volt. Szerintem érzi mindenki, hogy mi mutat túl rajta, és mi nem, és mivel nincs egy taxatív felsorolás arról, hogy mit lehet, erre kell hagyatkozni. :)
2012. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy mi most költöztünk a hétvégén, én 37 hetes vagyok. Alig csinálok valamit. Gyök kettővel pakolgatok ki egy-egy ládát. :o) Ez is sok, csak muszáj...
2012. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi panaszod nincs és terhesség előtt is aktív, tevékeny nő voltál, akkor a lépcsőzés és egy kis pakolás biztosan nem fog ártani. Persze, ha elfáradsz vagy érzed, hogy valami nem megy, akkor ne erőltesd, pihenj meg.
2012. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi ketszer koltozkodtunk terhesseg alatt, egyszer 25 hetesen, majd 37 hetesen. Pakoltam, takaritottam, dobozoltam be es ki, de a tele dobozokat nem cipeltem, csak a kisebbeket, vagy a zsakolt ruhakat, azok konnyuek voltak. De mindketto emeletes haz volt, szerintem mapi ezer lepcsozesem volt, mar abbol volt elegem.

De csinalni kellett es bajom sem volt, enni, inni megalltam mindig. Te erzed majd, ha lassitani kell, szerintem konnyebb lesz neked mert a teher, a pocak sokat elvett tolem a mozgas szabadsagabol.

2012. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megnyugodtam.

Így is naponta 3-4-szer megmászom a 3. emeletet, akkor ezzel nem lesz gond, majd megállok pihegni :))

2012. ápr. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!