Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül a hipp natal...

Mennyibe kerül a hipp natal terhesvitamin a rossmanban?

Figyelt kérdés

6+3 hetes vagyok,folsavat szedek,nem gond ha csak most fogom elkezdeni a vitamint?

amúgy ezt sokan dicsérik...tényleg jó?


2012. ápr. 29. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

már nem lehet kapni !

próbálj ki mást

elevit, femibion, ladeevid,pregnavit,és társai....

2012. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia igen tényleg jó csak hogy állítolag hiánycikké vált ,én is az első kisfiamnál ezt szedtem szerettem ,finom is volt ,és az ára is elfogadható volt, most sajna én sem tudom szedni ,de én a Gravidát szedem mióta terhes vok ,és teljesen meg vok elégedve vele, és még hízni sem híztam sokat 5 kg!!

üdv egy 27 hetes kismama

2012. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos tényleg hiánycikk volt, de már elkészült az új változat, kapni néhány helyen.

Például a Brendonban 1790 ft, míg a Minimanóban 2150 ft.

Egyébként nagyon jó, én ajánlom neked. Én felváltva fogom a Femibionnal szedni, mert a 13-ik héttől ajánlott Femibion 400 elég húzós, és váltogatom majd a kettőt.

2012. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt iszogattam. 1200 Ft- körül volt, két üveg. De tényleg nincs már a rossmanban.
2012. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Igaz, hogy már nincs a Rossmanban, de én a héten vettem a Brendonban (1800ft) és 20napra elegendő. Azért nem tudnak rendelni és hiánycikk, mert változtattak egy kicsit az összetevők mennyiségén és új csomagolást kapott. Én mindenképpen ajánlom!


Boldog Babavárást!

23 hetes km

2012. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. ápr. 30. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!