Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten nyakiredő 5,7mm:...

12. héten nyakiredő 5,7mm: hcg 0, 06 MOM: PAPP-A 0,28 MOM. Életkorfüggő kockázat 1:168,17 hét AFP 0,81 MOM let (magzatvizből nézték) Ijen értékek melett egészséges babam lesz?

Figyelt kérdés
17. héten voltam magzatvizvételen eredmeny még nincs,csak az afp atőbbit erre a hétre várom.Jul. 2.-án megyek genetikai UH-ra.Ugy néztem,hogy az eredményeim a normál szinten vannak kivéve a redő(az majdnem dupla)
2009. jún. 23. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És a doki mit mondott erre a nyakiredőre?Mert ez tényleg majdnem dupla.
2009. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nyaki redő értéked tényleg nagyon magas, a többi eredményeddel minden rendben!!Reméljük a magzatvízvétel eredménye is jó lesz!Nekem is volt egy ismerősöm akinek ilyen magas nyakiredőt mértek, de szerencsére teljesen egézséges babája született!!!Szorítok, hogy nálad is minden rendben legyen!
2009. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A doki nem mondott semmi konkrétat csak genetikára küldótt.
2009. jún. 23. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem értem, miért nem küldtek előbb genetikára. ott jobban meg tudnak vizsgálni.

A nyaki redő 3 mm-ig normál érték.

2009. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3.vnak voltam genetikán pocakbőkődésen, az UHn méretei jok voltak nem mondtak semmit. Az eredményeket erre a hétre várom. Mindenki biztat, de én izgulok.
2009. jún. 23. 21:37
 6/11 A kérdező kommentje:
megkaptam az eredményt a magzatvizvizsgálatról sajnos nagyon rossz lett. 18-as kromoszomarendellenesége van a babának. Igy sajnos nincs más választásom el kell mennem és el kell inditani a "szülést".
2009. júl. 3. 22:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

REttenetesen sajnálom ami veletek történik:-((((

Nagyon nagy erőt és kitartást kívánok a jövőben!!!

Azt még megkérdezhetem hogy mikor kell menned a kórházba?

2009. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


3. vagyok.


Nagyon sajnálom:(((

Sok erőt és mielőbbi felépülést!!!!


Én már átéltem egy szülésindítást 20 hetesen, tudom min mész keresztül:(


Részvétem:(

2009. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
1 válaszolonak hétfőn lesz egy hete, hogy be kellet mennem a korházba. Már csütőrtők ota itthol vagyok. 3. válaszolonak sajnos már nekem is volt egy szülés inditásom négy ével ezelőtt, az 35 hetessen de az nem volt ennyire kellemetlen. Azt kőnyebben megszültem.
2009. júl. 12. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Úristen 35 hetesen?De akkor már életképes a baba,vagy nem?Neharagudj nem vájkálni akarok csak nagyon ledöbbentem a történeteden és hát még én is hátra vagyok.22 hetes vagyok most és rettenetesen félek az ehhez hasonló dolgoktól.Nekem 14 hetes ikreket kellett volna megszülnöm,de nem indult be így művi befejezés volt.Remélem ez másképpen fog végződni.

2009. júl. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!