Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen már látszik...

5 hetes terhesen már látszik a poci?

Figyelt kérdés

5 hetes babás vagyok, és olyan mintha bele lennék egész nap lakva! :) Nem tudom, hogy ezt hívják puffadásnak? Nekem sosem volt ilyen, és most még behúzni sem tudom.

Az egész pocakom, de inkább fent a gyomromnál sokkal nagyobb, mint eddig volt. Az utóbbi pár napban főleg nagyon látszik. Pár nap alatt teljesen eltűnt a derekam, és látszik egy kis poci. Ma voltunk rokonoknál, és ők is mondták, egy szűk ruha volt rajtam, mert amúgy nagyon kis vékonyka vagyok. Ez már a baba miatt lenne? Hogy meg van duzzadva a méh? Vagy mitől látszik ennyire? Ne nevessetek ki, első baba, és nem gondoltam, hogy ilyen fog látszani akár az első három hónapban :))



2012. ápr. 30. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat! * olyan mintha be lennék egész nap lakmározva! :) ezt akartam írni! :)
2012. ápr. 30. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:

:)))))


Ez puffadás. :) A méhed még igazából csak picivel nagyobb, mint alapállapotban, és bőven a szeméremcsontod mögött van, azaz nem is tapintható. Sok boldogságot!!! :))


38 hetes km

2012. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha első baba, akkor majd a 16. hét körül fog látszani igazán, hogy az már bizony a babóca. Amit most látsz, érzel, az még csak a puffadás, és majd el fog múlni.
2012. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
puffadás...
2012. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)))

Akkor még bő 2-3 hónap mire valami is látszani fog. Várom már nagyon :))

2012. ápr. 30. 19:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, gratulálok a babádhoz! :)
2012. ápr. 30. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.Elöször is gratulalok a picihez!En tegnap töltöttem a 17 hetemet es nem iagazan latni,csak azt hogy meghiztam!!!Csak ha hanyatt fekszem akkor erzem hogy hol kemeny es igy latni is!!es nekem is az elsö baba!Nagyon boldog baba varast!!!:) 17ht kismama!
2012. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!