Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakit kapott már el hányós-h...

Valakit kapott már el hányós-hasmenéses betegség terhesség alatt? Lett valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok, és tegnap egész nap hánytam,ment a hasam,borzalmasan éreztem magam.Lázam nem volt, és ma jobban vagyok, csak gyenge, és nem is tudom, hogy vírusfertőzésem volt, vagy valamilyen ételtől lettem ilyen rosszul.15 hetes vagyok, lehet valamilyen baja a babának?nem vettem be gyógyszert.
2012. máj. 2. 11:31
1 2
 11/12 Juland válasza:
Sziasztok. Látom, hogy már több mint 3 éves a kérdés. Ennek ellenére azért én is hozzászólok. Sajnos velem is pont ez van, hányás, hasmenés, gyomorgörcsök, láz. Szörnyű ez az állapot, ma reggeltől tart, egy kicsit már jobb. 15 hkm vagyok, és én is igyekeztem pótolni a folyadékot, amennyire csak bírtam. Csak este ettem először egy puszta kiflit, sajnos az is visszajött hasmenés formájában. Remélem holnapra elmúlik :(((
2016. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én 29+5 naposan kaptam el valami vírust, amitől egész nap hánytam és hasmenésem is volt. 7 percenként futás a mosdóba, mindenhonnan jött ki belőlem az étel. B6 vitamint kaptam, nem mertek mást adni, abból is kijött az első 3 tabletta, de a 4. bent maradt. Hajnalra el tudtam aludni, igaz csak 2 órákat, igyekeztem a hányingert nagy levegővétellel ellensúlyozni, így át is vészeltük. Másnap csak hasmenés, arra kóla, sok víz, illetve kaptam tápszert, ami visszatölti az ásványi anyagokat. Attól rögtön kellemesebb lett, igaz, enni csak 3. nap kezdtem el, de a víz, kóla, és tápszer segített. 2 nap után már csak gyenge voltam. Doki azt mondta vírus. Kislányom mindvégig mozgott, mindig éreztem. :)
2017. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!