Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy szeptember végi október...

Egy szeptember végi október eleji születésü babát hogyan kell öltöztetni amikor hazahozzuk a korházból?

Figyelt kérdés
body + rugdalózó + sapka + pléd + babahorozó elég? elsö babás vagyok.
2012. máj. 5. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeptember 25 vagy október 2-án szülök.És jó kérdés,mibe kell.Szerintem akkor is 45fok lesz még,szóval elég amit felsoroltál.
2012. máj. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én okt.9-re vagyok kiírva
2012. máj. 5. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha viszont csak 13 fok lesz, akkor nem lesz elég. Készülj több rucival, előtte már jobban fogod látni, milyen idő várható. Most még korai bármit kiválasztani:)
2012. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a body kivételével pont így hoztuk haza október elején a fiunkat (a csecsemősnővérek nem engedték ráadni a body-t, de akkor rövidujjas meleg idő volt), és csak az autóig vittük vagy kétszáz métert. Egy hétre rá alig volt tíz fok, így az első levegőztetésekre alaposan fel kellett öltöztetnem.
2012. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Messze van még ráérünk dönteni mert lehet 40 fok lesz de lehet csak 5..(( ilyen hülye időjárás mellett nem lehet előre készülni!!!
2012. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szeptember végére vagyok kiírva-a 3. gyerkőccel-de még nem gondolkoztam ezen,mert fene tudja milyen lesz az idő.Különben amit felsoroltál az jó(amennyiben nem lesz jó idő).Mondjuk én nem pléd,hanem overál(vastagabb pamut)párti vagyok,de az most másodlagos.
2012. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem készülj egy negyven fokos (bady, rugi kissapka) és egy 5 fokos ( bady rugi, zokni v harisnya, kis kocsikabát, sapi, takaró) hőmérsékletre is.

Mi okt 1-re várjuk.

2012. máj. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!