Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki szeptember vegere,...

Van aki szeptember vegere, oktober elejere varja a babat es a MAV (AEK2) -ben fog szulni?

Figyelt kérdés
Melyik orvosnal?
2009. júl. 29. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

én szeptember 29re vagyok kiirva és hja minden igaz ott fogok szülni de még nem tudom hogy kinél...

te kinél?

2009. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

En ha minden igaz Dr. Atalay Katalinnal. Hozza jarok, mert tavaly hozza kerultem (bar ajanlottak is) egy miss abortusz miatt.

Iden vegig o vizsgalt, hol a korhazban, hol a maganrendelojeben, de kulon nem kertem fel, hogy vezesse le a szulest, majd meglatjuk. En okt. 4-re vagyok kiirva.

2009. júl. 29. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Én jelenleg Balázsy Károlyhoz járok de ö csak rendelőben rendel és ezért nem vezetheti le a szülést..ezért nemsoká át fog adni egy ismerős kollégájának de sajna még nem tudom h kinek..de már nagyon kiváncsi lennék..mennyit kell mostanság fizetni a magánrendelőbe?
2009. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennel a doktornonel egy alkalom 9000 ft, ebben benne van a magzatszivhang vizsgalat, vernyomas, ultrahang, es manualis vizsgalat. Azert nem veszes, mert csak 2 havonta megyek a maganrendelojebe. Azt, hogy a szulesnel mennyit ker nem tudom, ettol is teszem fuggove, hogy behivatom e a szulesnel vagy szulok az ugyeletesnel (ha olyan idopontra esik, amikor o nincs ott), ugyanis amiket itt olvastam, hogy a maganrendelojenek 10x-e, az nekem sok, hogy 90000 ft-ot fizesk egy szulesert.
2009. júl. 30. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:

hát az tényleg nagyon huzos lenne...és ha ennyit kér akkor lesz ami lesz és kerülsz akihez kerülsz?kicsit rizikos..nem?

én azt hittem hogy aki magánrendelőbe jár orvoshoz az már az elején letisztázza hogy mennyi lesz a szülés is..vagyis ugy gondoltam hogy ezt az orvos előre közli..

2009. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem eddig nem mondott semmit, épp ma voltam nála és már mondhatjuk, hogy vegülis hétről - hétre közeleg az időpont, de még mindig nem mondott semmit. Persze a legjobb az lenne ha nála tudnék szülni, aki végig kisérte a terhességet. Hát majd leválik, hogy hogy lesz.
2009. aug. 3. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ma ismertem meg akinél szülni fogok Dr.Spánik Gábornál..nagyon szipmpi :)
2009. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom rég írtad ki a kérdést..bocsi, hogy itt kérdezek, de gondolom te biztos tudnál választ adni.:) Milyen volt a kórház és az orvosok? Nem tudok semmit a kórházról csak keresem, hogy a közelben hol lehet EDÁ-t kapni szülésnél, mert bármilyen kórházt nézek ki ott vagy nem lehet vagy túl messze van.:S Ha válaszolsz azt előre is megköszönném.:))

2010. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még egy kérdés az AEK2 név pontosabban mit takar? Hol van ez a kórház nehogy össze keverjem egy másikkal. Bocsi elég tapasztalatlan vagyok még.

2010. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!