Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog valaki szeptember végén,...

Fog valaki szeptember végén, október elején a Szent Imrében szülni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikorra vagytok kiírva? Hogy készültök a nagy napra és hogy érzitek magatokat így a vége felé közeledve? Ki az orvosotok? Én egyre türelmetlenebb vagyok, nagyon szeretném már látni a kislányomat. Ugyanakkor félek is, mert első baba és gőzöm sincs mi vár rám. Meg elvileg még költözés előtt állunk, nem is vettem még túl sok mindent a Manónak, ez is stresszel, mert mi van, ha korábban jön? Amúgy problémamentes eddig a terhességem, nem volt semmi bajom azon kívül, hogy cukros lettem, de ez kordában tartható.
2009. aug. 13. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is a Szt. Imrébe szülünk hogy mikor azt nem tudom mert a kalkulátor meg a Védőnő szept.21-re írt ki. A Dokim meg okt.6-ra. Jó mi? Amúgy jól vagyok nem fáj semim. Nekem is első babám és kislány:)) Én már szinte mindent megvettem alig hiányzik valami, már csak pár apróság van hátra.

Mi lesz a neve a törpéteknek? Van saját orvosod? Kicsoda? És szülésznőt választasz?

2009. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy a korházban jártál már? Ismered a helyi szokásokat? Te is a korházba jössz majd a ctg-re? Tudod már hogy mikor kell elöszőr jönnöd? Azt nem írtad hogy mikorra vagy kiírva?
2009. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Október 3-ra vagyok kiírva, Bardóczy dokihoz járok és Nyulas Jolán lesz a szülésznőm. Hogy ctg-re a kórházba kell-e mennem vagy a magánrendelőjében csinálják azt is, azt nem tudom. Voltunk már a férjemmel szülőszoba látogatáson, elég korrektnek tűnik. Lili Emma lesz a Manó neve, már nagyon várjuk.
2009. aug. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!