Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes kismama vok,163cm...

25hetes kismama vok,163cm magas, most jàrok 70kgnàl,60-nal kezdtem a terhességet. Ez sok szerintetek? Ettol fuggetlenul ugyanugy 38-as ruhàkot hordok és gyakorlatilag nem làtok kulonbséget, csak a pocim nott.

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sok, de úgyis lesz, aki azt írja, hogy nem kell ezzel foglalkozni.
2012. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25 hetesen valóban egy kicsit sok.
2012. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsit valóban sok.
2012. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sok, de én ilyenkor már 24 kg-nál tartottam:)

A 32. Hétig heti 1kg-ot híztam, utánna semmit. 60-al kezdtem, 92-vel mentem szülni.

A doki csak annyit mondott rá, nekem kell majd leadnom szülés után.

A szüléssel, 4 nap alatt míg a kórházban voltam, lement 18 kg, a többi pedig utánna.


Én a 60kg-ot szülés előtt úgy tudtam tartani, hogy napi 1x ettem délben délben valami főtt kaját, azon kívűl reggel egy tejes kávé, és este is.


Na mikor terhes lettem jött a reggeli, ebéd vacsi, és azzal a kilók is.

Most is, ha rendesen eszem, hízok mint a fene. Szerintem ez alkati kérdés is, mindenki a családban nagyobb darab, és állandóan fogyózik.


Te érzed hogy sok-e, ha szerinted nem, akkor felesleges aggódnod.

2012. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem kicsit sok, nem voltal sovany teherbeeseskor, normal sulyban voltal szoval hivatalosan ennyi a vegeig elel lett volna es igazabol ha minden igy megy tovabb akkor meg egy tizes vizesedes nelkul is feljohet. Vizesedessel meg tobb is, ha az is lesz. Nem bantasbol irom, de ha nem nott az izomtomeged hirtelen durva tempoban, akkor kb kizart hogy tiz kilo csak pocakra menjen ennyi ido alatt, latszodnia kell mashol Is es szules utan latni is fogod sajnos. En is igy jartam, ez a "csak a pocimra hizok sokat" onamitas volt, utolag mar tudtam. Hamar lement, de nem kivanom senkinek h 20-25 kilot hizzon egy terhesseg alatt, mert meg az izuleteimet is megterhelte ennyi plusz.
2012. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyébként ez egy amolyan "illúzió", ugyanis 24 hetesen nem lehet 10 kg a pocidon. Nagyobb a hasad, így a tested többi része effektíve kisebbnek hat.


Azért írom, hogy 10 kg sok, mert most a végén nekem van olyan, hogy egy nap reggel és este között 4 (!!!!) kiló különbség van, ami tisztán víz. A lábam borzasztóan bedagad, pedig csak 8 kilót híztam mostanáig, a 39. hétig. Tehát ha ilyen iramban jön a plusz, akkor az a végére eszméletlen nehéz lehet, szerintem.

2012. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk elfelejtettem irni,h egészen idàig,(és természetesen a teherbeesés elott is,csak gyakrabban és màshogy,)heti 3szor,alkalmanként 1oràt jàrtam sportolni terembe.tehàt ebbol gondolom,h ez a 10kg nem lehet pusztàn zsir,hiszen egyrészt most is mértékletesen és vàltozatosan eszem,màsrészt pedig,mint tudjuk,az izom nehezebb fajsulyu,mint a zsir... ez nyilvàn szàmit.
2012. máj. 5. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Hű,hát alapból nem voltál sovány,én 170cm és 50kg voltam az elején,jó sokat hiztam,25kg-ot. A szulessel 10kg ment le,a többi pedig a következő 3hónapban. Szóval le lehet adni a sok pluszkilot,és,ha nem érzed magad rosszul emiatt,akkor ne aggódj.
2012. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Háááát... És lett mondjuk babán és minden tartozékán felül 5-6 plusz kilód izomból? No, a lényeg, hogy ez nem kevés, de ha téged nem zavar, akkor mindegy.
2012. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is kb igy indultam. A vege fele viszont mar lassult a hizas. Szules utan egy honappal visszafogytam. 6 honap szoptatas utan meg lefogytam 50 kilora.
2012. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!