Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP-hez a beutalón Nektek...

Az AFP-hez a beutalón Nektek feltüntették a súlyotokat?

Figyelt kérdés
Aggódom, mert Nekem nincs rajta a súlyom. Úgy tudom ez kell a pontos értékhez. Rosszul tudom?
2009. jún. 24. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

nem volt rajta a súlyom. sehol nincs feltüntetve, csak a kis könyvben.

Minek kell az AFp-hez a súly???

2009. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A beutalón nekem sem volt rajta, amikor a vérvételre mentem akkor kellett bediktálni. Nekem így is volt logikus, mivel 1 héttel előtte kaptam a beutalót, és pontos súlyt kell mondani. Nyugi, biztos meg fogják kérdezni.

2009. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem, nem is hallottam még hogy kell a súly, mit befolyásol?
2009. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem volt a beutalón, és nem is kérdezte meg senki sem!
2009. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem rajta van a súlyom,viszont nekem meg már nem annyi,mert én 11 hetesen kaptam a beutalót,akkor nekem meg szólni kell?
2009. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kell a testsúly, hogy ki tudják számolni az eredményt.

Itt elég jól leírják:

[link]

2009. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a fontos, hogy a beutaló kézhezvételekor hány kg. vagy, hanem az, hogy a vérvétel napján mennyi a súlyod.


Tehát aznap, amikor a vérvételre kell menned reggel feltétlenül mérd meg a súlyodat, mert azt fogják ráírni az afp lapra.


És valóban kell a pontos értékeléshez

2009. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen rajta van a súlyom.Pont aznap kaptam meg a beutalót amikor levették a vért és akkor meg is mértek és az AFP-n is rajta van.
2009. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Annyit tudok, hogy a súly nem mindegy, mert arányt számolnak vele. Pontosan már nem emlékszem hogyan. Ez a harmadik terhességem, az első kettőnél mikor kaptam a beutalót (itt nálunk csak pár nappal hamarabb adják ki), felhívták külön a figyelmem, hogy ez fontos és emiatt mindenképp le kell mérnie a védőnőnek.

Most más a beutaló formanyomtatványa és nem kérdezik rajta a súlyt. Ezért nem értem. Mert most akkor fontos a súly vagy sem? Vagy már ennyire nem érdekel senkit az AFP eredménye?

2009. jún. 24. 11:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Én hétfőn voltam s nekem is szerepelt rajta a súlyom!
2009. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!