Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen természetes, hogy...

27 hetesen természetes, hogy mindig kemény a pocak?

Figyelt kérdés
estére bekeményszik egy dolog, estére hulla vagyok, még ha nem csináltam semmit egész nap, akkor is, de most már reggel és egész nap kemény a hasam, MagneB6-ot szedem. esetleg idegeskedés lehet az oka vagy ez így van rendjén?
2009. jún. 24. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nincs rendjén, nekem 26 hetesen keményedett, befeküdtem a kórházba és kaptam egy pár magnézium infunziót ami ellazította a méhem, de szerintem a legjobb ha rákérdezel dokitól vagy a védőnődtől,

Boldog babavárást,

33 hetes kismama:)

2009. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem magneb6-ot kaptam, hanem magnesii citrici-t, esetleg azt is próbáld meg (3x2 db egy nap, recept nélkül kapható, nőgyógyász mondta). Nekem használt, mert nekem is nagyon sokat keményedett!
2009. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 25.héttől keményedik,magne b6ot szedek,akkor is kemény,de azt mondta az orvos,nem vészes,nincs semmi baj.

2009. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A magneB6 nagyon kevés! 25 hetes vagyok. Én megkérdeztem a dokimat (SOTE II.), mert volt hogy egyik este (front volt) nagyon sokat keményedtem de már nem vehettem be többet a Béres MagneB6-ból, amiből elvileg 1-et lehet, azt mondta hogy a napi maximum az 1000mg, azaz a Béresből ha nagyon muszáj akkor 4-et nyugodtan vehetek be. Szerintem Te is beszélj a dokiddal, hogy mit tanácsol. De Vehetsz be többet nyugodtan!

Minden jót kívánok!

2009. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idegesség is okozhatja és front is. Én a 26. héten kerültem be a kórházba keményedéssel, a 28. hétig bent voltam, miután kiengedtek, ugyanúgy keményedett (frontos napokon), hiába szedtem No-Spát és Magne B6-ot. A méhszáj végig zárt maradt, és a Baba a 40. héten, két nappal a kiírt időpont előtt született meg. Nekem a fronttól volt, mert voltak napok, amikor nem kellett semmi, mégsem keményedett, és volt, hogy semmi sem használt. Nekem 3x1 No-Spát és 3x1 Magne B6-ot kellett szednem, és gyönyörű, egészséges kisfiam született. A lényeg, hogy ne idegeskedj és figyeld meg, hogy a frontra van-e. Mert hogy most az van, az biztos.
2009. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!