Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a dolog arra utal, hogy...

Lehet a dolog arra utal, hogy a héten szülök?

Figyelt kérdés
Napok óta gyötört a jósló fájás,a derék fájás,a gyakori vizelési inger,a nyugtalan alvás.De most két napja olyan nyugalom van.Semmi nincs az eddigi panaszokból.És a babám is kevesebbet mocorog.36-37hetes vagyok.Ja és hétvégén a nagymamám azt álmodta megszültem. :) Vannak akik szerint ez a vihar előtti csend. Tapasztalat esetleg?
2012. máj. 7. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármikor szülhetsz. A panaszok amiket írtál azok mind a terhesség tünetei, nem éppen a szülés jelei.
2012. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 35-37. hét között végi szenvedtem. Nagyon sokat jóslóztam, fájt mindenem, derekam majd leszakadt, már számoltam a perceket. Utána jött a nyugi, nagyon jól lettem, semmi bajom nem volt...

Végül a 41. héten megindították a szülést. :)

Vihar előtti csend vagy sem, nem lehet tudni mikor ér ide az a vihar, vagy hogy elkerül-e mégis. :)

Bárhogy is lesz, könnyű szülést!

2012. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a 35-37. hét között voltak ilyenek, tutira vettem, hogy szülés lesz, a nyákdugó is elment. Most 39 hetes vagyok, egyben vagyunk.
2012. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!