Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult nálatok, hogy...

Előfordult nálatok, hogy kisfiút jósolt az orvos és lány lett belőle? 4D-n jobban látni? Farfekvéses még a baba.

Figyelt kérdés
20 hetes kismama
2009. jún. 24. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam igen csak fordítva.Farfekvéses volt, a doki biztosra mondta hogy lány,és amikor megszületett és mondták,hogy gyorsan 1 fiúnevet,mert hogy kisfiú...én pedig csak lánynévvel készültem:))
2009. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4D- rögtön megmondják, hogy fiú vagy lány. Hogy fekszik stb... szóval ami érdekel.

A barátnőmnek az orvosa végig kislányt mondott, aztán a 30. héten 4D-n megmutatták a kukiját.

Szerintem az a biztos.

2009. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban lehet látni, de a 4D-n se biztos, hogy látja amíg faros, mert akkor sokkal nehezebb. Nekem még a 28. héten is csak sejtése volt, hogy kislány, a 32. héten mikor már befordult, akkor megerősítette, bár 80%-ot mondott. Én azóta is félek, hogy mégsem kislány, mert már mindent megvettem. 33+6 hetes
2009. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még minden technika ellenére is van esély tévedni, bár inkább alányokról derül ki, hogy kukijuk van, mert egyszerűbb valaminek a meglétét megállapítani, mint a hiányát, de a legbiztosabb, ha már te is látod mikor kint van
2009. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!