Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek vagy ne menjek? Többi lent

Menjek vagy ne menjek? Többi lent

Figyelt kérdés

12 hetes vagyok CRL 48.6 mm NT 1.8 mm terhes gondozó Nő azt mondta, hogy megyek el dankoros vizsgálatra plusz pontosan meg mondják hány hetes vagyok mert nem biztosak benne február 14. én volt az utolsó menszesz. meg azt mondta,hogy kicsi a baba. a vizsgálat 9000 ft

itt olvastam majdnem mindenkinek ennyi volt nem pénz lehúzás van a dologba?

kösz a válaszokat!



2012. máj. 11. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kozben pedig kinezed az egeszsegugyi dolgozokbol, hogy le akarnak huzni. Senki nem akar lehuzni, nem kotelezo a vizsgalat, ha nem akarod, nem kell elvegezni. A 9 ezer nem sok, en az integraltert valami 38 ezer korul fizettem, igaz, maganklinikan, de a 9 ezer az a minimalis ara egy ilyen vizsgalatnak, szerintem ennel cdak feljebb megy az ara a maganlaborokban. Azt tudom, hogy az integraltat Angliaba kuldik, legalabbis a hely, ahol nekem csinaltak. Ugyhogy, te tudod, de megkaptad a valaszt, nem lehuzas.
2012. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
akiknek írtam. elég durvákat,és rossz indulatú megjegyzéseket írtak! és töröltem azért nem látod
2012. máj. 12. 16:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem te törölted, csak jelentetted, mert fáj az igazság... Ennyit erről...
2012. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen szánalmas vagyok igazad van ,hogy ide írok! inkább ha kérdésem van akkor meg kérdezem az orvosom és a családomat!és veszek egy könyvet terhességről. és törlöm magam innen.
2012. máj. 12. 18:57
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, ne haragudj, nem lattam, miket irtak. Ne huzd fol magad a rosszindulatu megjegyzeseken, az ilyen embereket csak sajnalni lehet. Sosem ertettem, miert esik jol valakinek jol belekotni egy varandos kismamaba...
2012. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Senki nem kötött bele, ő kötözködik.

Kedves kérdező! Értsd meg, nem kötelező megcsinálni a kombinált tesztet! Ha ezen akarsz spórolni, hát tegyed, a te dolgod.

Senki nem akar lehúzni pénzzel. Nekem is ajánlotta az orvosom a vizsgálatot, pedig minden rendben volt. Mindenkinek ajánlják, hogy ha teheti, akkor csináltassa meg, mert 98%-os biztonsággal kiszűr bizonyos rendellenességeket. Én megcsináltattam, nagyon jó lett az eredmény, és utólag is örültem neki, hogy így döntöttem, mert megnyugtatott. De ha neked ez nem fontos, akkor ne csináltasd meg, ennyi.

2012. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem Én kezdtem ők irkálták,hogy sajnálják a gyerekemet milyen élete lesz. Ő nem ismer. pénzt nem sajnálom nem értettem miért küldenek el ha minden jó! és kíváncsi voltam.hogy azok a kismamák is elmennek-e így ha minden jó.

Segélyes dologban igazam van az minek vállal gyereket ha nincs munkahelye vagy csak az egyik szülő dolgozik.és nincs anyagi hátere. na Én azokat a gyerekeket kéne sajnálni! akik segélyből élnek meg...

2012. máj. 13. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!