Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zöld teát vagy mályvateát...

Zöld teát vagy mályvateát iszok a rossz emésztésem miatt. Ihatok ilyet a terhesség alatt is? Ha nem, mit ihatnék helyettük?

Figyelt kérdés
A párommal tervezzük a kisbabát. A problémám az lenne, hogy rossz az emésztésem. Zöld teát, vagy mályva teát szoktam este inni, hogy másnap eltudjak menni wc-re. Ha terhes leszek akkor ezeket nem ihatom ugye? Mit tudnátok nekem ajánlani?
2007. aug. 12. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sajna nem lehet, mert kiviszi az ásványokat a szervezetből. Mint az előző leányzónak is írtam aloe gélt vagy nonit lehet inni. Mind a kettő jó az emésztésre. De várható, hogy a vas szedése miatt, majd nem minden nap lesz székleted. Nyugi ez normális. Igyál sok rostosat.
2007. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!