Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ketgyermekes edesanyak figyelm...

Ketgyermekes edesanyak figyelmebe, masodik terhessegnel, hogy tudtatok kivedeni, hogy ne kelljen sokat emelni? 13 kgos 2 eves kislanyom, fel kell emelni, bevasarloszatyrokat, stb. Kicsit felek, nehogy baj legyen

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 07:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit off lesz. Hogy-hogy bölcsis? Hogy vették be? Csak a dolgozó anyák gyerekét veszik be, nem?

Akkor egyébként sokat nem vagy vele, mert ha egésznap vele lennél és cipeltetné magát, az sok lenne, de így, hogy reggel leadod, így nem lesz gond, ne aggódj.

Én a 3. babát várom. A 3 évesem is!! itthon van, képzelheted. Az 1 évest rendszeresen fel kell emelnem.

2012. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 11 kiló, 13 hónapos, még nem tud járni, sokat kell cipelni. Nincs ettől bajom.

25 hetes

2012. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én már a 39. héten vagyok, végig emelgettem, amikor kellett a 2,5 évesemet. Ha nem bírom, én is inkább melléguggolok, átölelem, stb. Sosem mondtam neki, hogy a baba miatt nem bírom, maximum, hogy fáj a derekam vagy a lábam. Nagyokat sétálunk, ha fárad, megfogom a kezét, vagy leülünk kicsit valahova pihenni, nem emelem fel, de játék közben vagy fürdetésnél, öltözésnél, stb. mindig felveszem, és sosem aggódtam emiatt. Kicsit többet fájt a derekam és többet keményedett a hasam, mint az első terhességemnél, de más bajom nem lett ettől. Te se aggódj :-)
2012. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

En erdelyi anyuka vagyok, amikor betoltik a picurok a 2 evet megyunk vissza dolgozni, bolcsibe kicsit hamarabb irattam, hogy szokja, errefele nem gond ha 1-2 honappal hamarabb iratod be, attol fuggetlenul, hogy nem dolgozol.

Amugy koszi a valaszokat!

2012. máj. 15. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!