Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetszik vkinek a Döme név?

Tetszik vkinek a Döme név?

Figyelt kérdés
Vszínű, hogy a második gyerekünk is fiú lesz, de egyik név sem tetszik igazán a Dömén kívül. Sajnos rajtam kívül senkinek sem tetszik a környezetemben...
2012. máj. 17. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy maci jut róla eszembe... bevallom: nem igazán tetszik. Meg mondjuk később mikor idősebb lesz olyan furi lesz, hogy Döme bácsi :D
2012. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A volt tornatanáromat is Dömének hívták. Ha neked tetszik ez a név, akkor hajrá!
2012. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jópofa. :) Egy kicsit testes, mosolygós, nyugodt, barátságos kisfiú jut eszembe róla. Tényleg kicsit macis név, de ez szerintem nem baj.
2012. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyelőre még a férjemnek sem tetszik, de azt mondta, kezdi megszokni, ahogy egyre többet mondom. Szóval ezzel nem lesz gond:-)

Nekem is egy szöszi, mackósabb kisfiú jut eszembe erről a névről, pedig ha a tesójára fog hasonlítani, akkor nem ilyen lesz.

2012. máj. 17. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha Neked/Nektek ez tetszik, akkor ezt kell választani :) Nekem más a favoritom, de ez is aranyos név.
2012. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
En igy hivom a kisebbik fiamat ( amugy Adam ), mert annyira kis Domes. :-) olyan kis joevo, kerek pofis, bujos baba. A Dome amugy nem a Domotor becezese?
2012. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ,szerintem kifejezetten aranyos. Bár felnőtt mellé nehezebben tudom elképzelni

Döme bácsi,... hm.

Összességében szeretem. :)

2012. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os: a Döme és a Demeter szerintem két külön név. Azt hiszem.
2012. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Unokatesómék őrült fekete kutyáját hívják így, ezért nekem kapásból ő ugrik be. De most hogy jobban belegondolok, az egyik volt tanáromnak iker fiai voltak, és ott az egyiket hívták Dömének. Nekem mindentől függetlenül nem tetszik, de ha neked igen, akkor ne hallgass másra, a környezete úgyis megszokja majd.
2012. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, a bordeaux-i dogomat is így hívják :) Gyereknek nem adnám.
2012. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!